Pád do ticha (2003)

Velmi velmi sugestivní, člověk má často pocit, že nevidí rekonstrukci, ale původní záznam...Další důkaz toho, že přežít se dá opravdu ledacos a že někdy člověk nemá na vybranou, protože pud sebezáchovy se neptá, jestli ho ta holeň vražená do kolena bolí nebo ne...Perfektní film.

Pach krve 3 (2009) odpad!

Jen další debilita.

Paměť stromů (2003) (seriál)

"Ne. Nevěřte lidem. A nemám je ráda. Oč lepší je voda, slunce, stromy, zvířata. I ta nejžhavější náruč jednou zchladne, i to nejvěrnější srdce jednou zradí. Nevěřte lidem, zklame vás každý. Stulte se v náruč přírody a nechtějte nic od člověka." Emma Destinnová

Paní Bída (1984)

Ta hnusná bába mě děsí dodnes.

Panic je nanic (2006) odpad!

Cože???!!!!!!!! Tohle je definitivní absolutní humus nad všechny nejodpornější humusy na světě.

Panna a netvor (1978)

Rozhodně absolutně nejlepší český horor, zřejmě navěky nepřekonatelný, dokonalá tíživě děsivá atmosféra.

Pěreval Ďatlova (2020) (seriál)

Pro mě, jako pro člověka, který se tímto případem podrobně zabývá už roky, byl tento seriál příjemné překvapení. Ovšem jen do doby, než přišlo rozuzlení, že je zabila lavina. To je stejné jako tvrdit, že princeznu Dianu sežrala anakonda.

Perfect Days - I ženy mají své dny (2011)

Já to pořád říkám, že není většího štěstí pro ženu než mít za kamaráda gaye. To je také jediné pozitivum tohoto snímku.