Je těžké být bohem (2013)

Keby som predtým nedostal info o čom je kniha a o čo tu vlastne ide, nechápal by som vôbec nič. Pri trojhodinovom filme je práve toto v kombinácii s tempom vražedná kombinácia. Takže aj keď námet je bomba, stálo veľa energie a trpezlivosti dopozerať to. Na druhú stranu spracovanie, atmosféra a ten nekonečný hnus....paráda.

Dánská dívka (2015)

Škoda že nie som PC Principal zo South Parku vo všetkej jeho politickej korektnosti. To by som to vedel náležite okomentovať. Takto len môžem skonštatovať, že to nebol žiadny zázrak. Menej je niekedy viac. Hlavne menej záberov "Lili plače" či "Lili je zmätená". Čakal som od toho viac.

Bez kalhot XXL (2015) odpad!

Kým jednotka bol ešte pozerateľný film, toto je nič. Nemá to dej, nemá to nápad. Stvorené pre ženy a pár chlapov čo sa hanbia pustiť si porno, tak sa tvária že nič a čumia na toto. Ak nemáte v úmysle obdivovať mužné telá, ruky preč. Tento 'film' je LEN o tom.

Věčně mladá (2015)

Pekné, milé, romantické, predvídateľné, pozerateľné. Ale Benjamin Button bol zaujímavejší film.

Final Girl (2015)

Veľmi ťažko sa to hodnotí, lebo príbeh slabota, spracovanie parádne. Páčilo sa mi ako používali svetlá a tiene, aj to že boli vždý zobrazené len dôležité postavy, zvyšok vždy nejak odstrihnutý. Herečka nič moc teda. Ale fillm sa určite oplatí vidieť, lebo niektoré scény vyzerajú fakt dobre.

Flákači (1995)

Ani som to nedopozeral. Násilné hranie, vtipy čo nie sú smiešne, slabota. Nechápem to vysoké hodnotenie. Crap.

Gauneři (1992)

Prvý dialóg skvelý. Ďalšie dva otravné. Druhýkrát by som si to pozrel jedine ak by mi nieko zaplatil. Všetci sa tam správali čudne a neprirodzene až na Madsena a Buscemiho.

Jupiter vychází (2015)

Toto bola taká sprostosť ako vo svojej dobe Nekonečný príbeh 2. Napudrovaný prúser. Tupé akože akčné scény plné svetiel, pokusov o vtip, bleskov laserov a neviemčoho. Rovno sa priznávam že som to ani nedopozeral. Keby som bol na tom v kine tak roním krvavé slzy za vyhodené peniaze a utekám zo sály.

Kdo věří na lásku (2014)

Nemastné, neslané, bezzubé, pozliepané dokopy z kúskov čo sa k sebe nehodia. Nevydarený pokus o štýlové rozprávanie. Nuda.