Krvavý trůn (1957)

No nebylo to špatné, ale neubráním se dojmu, že to mohlo být mnohem lepší. Nebýt slabšího scénáře a několika naprosto zbytečně natahovaných scén, hodnocení mohlo být daleko vyšší. Ovšem najde se zde i dost kladů: zejména tajemný les skutečně nahání hrůzu a rovněž projev Toshira Mifune je zde mimořádně stylový.

Godzilla (1954)

Určitě lepší než Americký remake, nicméně i přesto slabé, pomalé a nezáživné. Ve své době to byl možná trhák, ovšem zub času byl v tomto případě nemilosrdný.

Street Fighter: Poslední boj (1994)

Kvalitám herní předlohy se filmová adaptace ani vzdáleně nepřiblížila a dnes už bych se na to asi nepodíval, ale jako menší jsem se slušně bavil.

Příběh z Filadelfie (1940)

No tedy tahle romantická komedie mi přišla značně slabší, než zlatá díla žánru tipu Někdo to rád horké, nebo Africká královna. Příběh z Filadelfie je v mých očích naprosto chaotická, nezáživná a neuvěřitelně umělá záležitost, která zaujme pouze kvalitnímy výkony Katharine Hepburn a Caryho Granta. Oscar pro Jimmyho Stewarta je pro mě naprostou záhadou a z mého pohledu si ho odnesl prakticky zadarmo.

Jih proti Severu (1939)

Gone with the Wind naprosto přesně naplňuje mé představy dokonalého filmu. Přenádherná nadčasová romance s krásně vykreslenými charaktery, úžasnou hudbou a skvělými hereckými výkony. Zkrátka nesmrtelná klasika a jedno z nejpodstatnějších děl v historii filmu.

Pojistka smrti (1944)

Naprosto dokonalý film natočený géniem, nebo lepším výrazem by bylo spíše bohem a králem noiru Billy Wilderem. Double Indemnity je jeden z nejlépe natočených a napsaných filmů, který se kdy promítl na stříbrném plátně a jemu rovný kousek v žánru se dá najít pouze jeden(Ti kdo viděli Sunset Blvd. jistě tuší :-). Začínám zjišťovat, že film pyšnící se v titulcích ''Directed by Billy Wilder'' je záruka nejvyšší kvality.

Clarissa vám to vysvětlí (1991) (seriál)

Dost zváštní seriál, který odstartoval kariéru telivizní hvězdy Melissi Joan Hart.

Past na ptáky (2001) (seriál)

Skvělý seriál, který vysílal SuperMax těsně před svým velkým pádem.

Příběh Tracy Beakerové (2002) (seriál)

Jeden z mála úletů SuperMaxu, který si tak naprosto zbytečně spinil dobré jméno.

Lumpíci (1991) (seriál)

Lupíci byli z toho nejlepšího co mohl SuperMax nabídnout.