• Reality-TV

Super náhradník (2006)

Amanda Bynes je veľmi dobrá herečka. Naozaj, aj v tomto filme bola skvelá! Len škoda, že film nebol skvelý. Toť vše. :-) 15%

Megamysl (2010)

Animák to veľmi dobrý!! A musím uznať, že konkuruje tým najlepším!! Škoda, že tvorcovia nevyužili to čo mali. Mali perfektný námet, úžasnú ideu, a v neposlednom rade niečo nové, druh animáku ktorý tu ešte nebol! Keby tvorcovia chytili tieto faktory pevne do rúk tak by to bolo niečo prelomové! Ale takto to je len ďalší zabudnuteľný film, ktorý môžeme ohodnotiť slovami DOBRÉ. 60%

Tenis (1955)

Áno tenis tu bol vždy a vždy tu aj bude. Napriek tomu, že jeho dnešná úroveň sa nedá porovnávať s rokom 55, čo 55 nedá sa porovnávať s tenisom desať rokov dozadu (!) bol tu vždy a vždy dokázal zaujať masové davy ľudí. Či už je éra Saprasa, Federera, Nadala, či iných vždy to je skvelý šport, vždy aj bude a vždy aj bol. Teda vlastne teraz ani nehodnotím film ako celkový šport. ;-)

Beyoncé: živě ve Wembley (2004) (koncert)

Beyoncé sa pomaly ale isto stáva kultovou speváčkou. Čo nová pieseň to nový hit, čo nový koncert to najsledovanejšia vec novinárov, čo nový album to ďalšia obľúbená platňa. Koncert bol zvládnutý bravúrne, ale osobne fakt netuším ako ho zhodnotiť. No namiesto hviezdičiek má táto speváčka môj obdiv.

Moc osudu (2006) (seriál)

Genialita samá, nikdy som nevidel nič lepšie. Dúfam, že vznikne ešte mnoho takýchto 600 dielnych 'romantických' seriálov, pretože inak by som snáď nemal čo robiť..

Grave Encounters (2011)

Mne tento horor ani neprišiel ako profesionálne natočený. Vyzeral úplne ako amatérsky film, teda presnejšie veľmi záživný amatérsky film. Celkom milo ma prekvapil výkon Seana Rogersona a kameramana. To by som asi ocenil najviac. Atmosféra bola pri filme neskutočná, a doplňoval ju jemný odtieň krváku. Teda podľa mňa celkom podarený horor, ešte keď žijete v starom činžiaku, kdevšetko vrzgá a bývate na siedmom poschodí, teda používate výťah - nasledujúca noc bude zaujímavá. Za to vám ručím. :-). 75%.

Cesta na Měsíc (1902)

Ľudia moji milí, čo nedali päť hviezdičiek. Skúste spraviť takýto film vy. Ak sa vám to podarí, máte môj obdiv. Ale Méliésovi sa to podarilo pred 100 rokmi!. Je to trochu rozdiel nie? 100%

Modrý blesk (1999)

Lawrence je veľmi divný herec. Myslím si, že podobného herca v Holywoode nenájdeme. No osobne si myslím, že táto úloha mu sadla ako uliata! Na to, že bol film natočený v roku 99 bol točený veľmi moderne, miestami modernejšie ako iné filmy s hlavnou úlohou Lawrenca. Myslím si, že na oddýchnutie resp. odľahčenie mysle vhodný výber. Toť všetko. 70% (subjektívne hodnotenie).

Upíří deníky (2009) (seriál)

Ja sa musím ospravelniť. Teda nemusím, ale mal by som. Ja som si pozrel len tri diely. V mojich očiach kľúčové diely! Keď ma seriál zaujme sledujem ho ďalej dokedy ma neomrzí, teda niekedy sa stane, že ho pozerám až do konca (napr. TBBT). Ale toto sa mi jednoducho nepáčilo. Podobne ako u 2 Broke girls, ktorý je podobne obľúbený dám len dve hviezdy. 45%