• Reality-TV

Like Me (2008)

Lars Pedersen asi nemá čo robiť. Točí filmy bez pointy, ktoré človeku nedajú nič. Mám pocit, že keď si pozriem takýto film môj inteligenčný stupeň sa zníži o 1 IQ. Ani som to nedopozeral ... 10%.

Lenny Lump (2012)

Uznávam, že na amatérsky film výborné a profesionálne spracovanie, a že muzička bola skvelá, ale to je asi tak všetko. Ja som sa v podstate nudil ... Takýchto filmov je X a X aj bude, čiže tvorcovia nemôžu čakať vysoké hodnotenia. 50%.

Sám doma 5: Vánoční loupež (2012) (TV film)

Zbytočné, trápne, hlúpe a pokrytecké pokračovanie tak úspešnej a skvelej série Home Alone. Takto zosmiešniť taký geniálny film? Prečo? 10%.

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

Brilantné a vtipné pokračovanie výborného filmu Home Alone. Filmu, ktorý si zaslúži uznanie, a aj keď nebol úplne najlepším určite bol veľmi príjemne stráviteľný a príjemne pohladkal môj žalúdok aj po sto pozretiach. Film je jednoducho mojou srdcovkou a neodpustím si nedať mu vyššie hodnotenia ako ****. 80%.

MISS Slovensko 2013 (2013) (pořad)

Pôvodne som chcel napísať súhlasím s peitonom. No potom som chcel napísať, že s Marekom1991 a teraz chcem napísať, že súhlasím so všetkými, ktorí tu napísali doteraz komentár, pretože snáď neexistuje človek, ktorý by sa pri tomto programe bavil. 10% (Aby som neurazil panie ;) )

Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery (2004) odpad!

Po absolútne zbabranej jednotke som dal šancu dvojke a dosť som sa sklamal. Jednotka mala oproti tomuto inteligentný humor, film aspoň ako-tak držal Rowan :). Ale tento film nemal žiadneho "spasiteľa", ktorého prítomnosť pridala jednu hviezdičku, naopak tu som hlavne za herecké výkony (nechcem krivdiť tým trápnym vtipom) strhol všetky hviezdy. Tento film si nezaslúži ani jednu. Tak mi je ľúto príbehu Scooby-Doa, ktorý bol v mojich očiach do tohto filmu aspoň aký, taký. 5%

Chceš mě, chci tě (2009)

Romantické komédie ma v poslednom čase začínajú naozaj baviť. Aj tento film bol veľmi príjemným spestrením všedného dňa, vtipy boli pomerne vydarené a nevadilo mi ani to, že sme na začiatku vedeli ako to skončí. Prirovnania boli fakt zaujímavé a dodávali filmu potrebný šmrnc. No aj tak to bolo až príliš obyčajné na to, aby som to ohodnotil na plných päť hviezdičiek. 60%.

Miro Žbirka: The Best of Tour 2006 (2006) (koncert)

Miro Žbirka je výborný hudobník a potvrdil to aj pri týchto koncertoch. Jeho piesne sú nesmrteľné a navždy sa budú spájať s detstvami mnoho ľudí. Keď si ešte zvolí skvelých hostí : Janka Lehotského, Zuzku Smatanovú a Davida Kollera tak tu sa nedá nič pokaziť. 70%.

MISS Slovensko 2012 (2012) (pořad) odpad!

Tak toto by sme ani nemali hodnotiť. Pár anorexičiek na móle, nepríjemný moderátor. 0%

Machři (2010)

Obsadiť herecké hviezdy na výslni, komédiu postaviť na lacných vtipoch a spraviť úplne nulovú zápletku. Nečakal som od filmu veľa, a tak som ani veľa nedostal, no aj tak som sa skvele bavil. Sandler bol až nečakane dobrý, a fóriky neboli trápne ako vo väčšine podobných komédií. Neviem čo od filmu iní užívatelia čakali, ale ja som sa skvele bavil... 70%.