Morbius (2022)

Sprostredkovany pocit hanby, to je pozerat sa na Jareda Leta v tomto filme.

Harry a Meghan (2022) (seriál)

Otvorene jednostranny pohlad na vztah a manzelstvo dvoch ludi a ich dopad na kralovsku rodinu, ktory by som sa ani neodvazil nazvat dokumentom. Subjektivne mi je v zasade uplne jedno, kto je vinny za rozvrat vztahov v rodine. Fascinujaca (a mimoriadne znepokojujuca) je vsak miera zasahu bulvaru, paparazov a celkovo medii, do osobnych zivotov zucastnenych. Vypovedna hodnota tohto snimku je tak pre mna najma pre jeho nahlad do az absurdnej miery obtazovania, ktoremu jednucho nikto nesmie byt vystaveny. A ano, bulvar ponuka len to, co "citatel" na druhej strane chce absorbovat, co na druhej strane ponuka nemily pohlad na stav dnesnej spolocnosti.

Ve jménu nebes (2022) (seriál)

Brilantne spracovana sonda do zivotov fundamentalistickych nabozenskych fanatikov, ktori dokazu akykolvek skutok zabalit do seba deliberujucich zvastov o viere, cirkvi a nabozenstve ako takom. Velka skoda pokrivkajucej detektivnej linie, inak by som siel na plny pocet. Celkovo je vsak Under the Banner of Heaven dalsia lahodka na Disney+, ktora s "pribuznymi" z Netflixu vytiera podlahu. 4,5/5*

Trol (2022)

Od začiatku do konca, celé zle. Neuveriteľné, že takáto blbosť vznikne v Nórsku. 0,5/5*

Uncharted (2022)

Seria Uncharted na PS je vyborna, ale filmove spracovanie jej nesiaha zial ani po kolena. Tom Holland ako mlady Nathan Drake je ok, Walhbergov Sully je uplne mimo, pribehu chyba zakladne logicke vrstvenie a celkovo, film akoby nic nedrzalo pohromade.

Před vraždou (2022) (seriál)

Serialovy Inside Man je absurdny a az vulgarne nelogicky bordel, ktory ma velku cast sledovania vytacal do vyvrtky a to najma konanim postav, ktore si po zavere nezasluzia navrat na obrazovku ani v desatsekundovom reklamnom skeci. Este aj David Tennant a inokedy vyborny Stanley Tucci mi priserne liezli na nervy.

Ďábel v Ohiu (2022) (seriál) odpad!

Stupidna netflixovska mizeria, ktora by sa hodila skor k serialovej tvorbe beznych televizii v 90.rokoch minuleho storocia. Tu nefunguje skutocne takmer nic a nema to popri sucasnej ponuke serialov, co hladat ani na TV Lux, kde by som videl asi najvacsiu cielovku....0,5/5*

Avengers: Endgame (2019)

Velkolepe, ale zaroven pomerne citlive vyvrcholenie Avengers serie. Velka spokojnost 4,5/5*

Absťák (2021) (seriál)

Mnohovrstevná seriálová lahôdka, kde funguje všetko ako má, ponúkajúca intenzívny, ale mimoriadne ťaživý zážitok. Skvelé.