Gangs of London - Season 2 (2022) (série)

Prostě skvost! Já jsem nadšen a chci víc! PS: jedna výtka, chybí zde Evansův raid style :( 9/10.

Grand Prix (2022)

Jako audio-(vizuální) orgie? Do ruky Braníka s velkým B, ale jen pokud máte už objednanou thajskou masáž s extra nebo full servis cenou! (hahaha). Pokud tohle splňujete, tak máte o srandičky postaráno, tak jako se o to ono snímek snažil. RAPE! 5/10

Kodaňský kovboj (2022) (seriál)

Stále nejsem nasycen! To, že nevím z jakého důvodu se Nicolásek vyhnul krve a celkového násilí nepochopím a neodpouštím!

Pearl (2022)

Čekal jsem rozklad perličky v totální k.... drastičtěji. Finální dialog na jeden záběr +1 hvězdičkas, zase finální zúčtování nic co by mě posadilo zpět do postýlkas a chr chr...65%

Noc v ráji (2020)

Tak dlouho tu nebyl tak hutný thriller, až jsem si to neskutečně užil! Dát tam více takových akčních scén jako byla přestřelka ve skladě a v restauraci, tak to je na pět a bez konkurence...noo i tak tomu dám za pět :D

Climax (2018)

Začátek Goethova muzika. Střed tak nějak netuším o co go, pak půl hozinka začíná terno a LSD proudí tak jak má. Kdyby se Noé ještě malinko rozjel, nějaká ta brutalitka navíc, neváhám jít s hodnocením o třídu výš.

Baby Driver (2017)

První polovina mě doslova, ne-nudila, ale spíše mě srala. Hlavní postava mi byla fakt nesympatická, ty pohyby do muziky apod.. Ale! zničeho nic druhá polovina, mě nějak probudila a užíval jsem si R-kové scény, parádní akce - supr hlášky od Jamieho Foxxe...nevím nevím kolik tomu dát 3* nebo 4*? Pač první je fakt shit, ale druhá půlka mě vysloveně bavila na jedničku! 70%.

Bright (2017)

Námět ultraboží, ale utopený někde v ocenánečku.

Dunkerk (2017)

Nejsem zklamaný, ale zároveň jsem na to nečuměl s otevřenou hubou jako u ostatních filmů od Nolana. 80%