• Thriller

Paranormal Activity (2007)

Nemohu si pomoct,ale tohle prostě okomentovat musím. Známí,kteří to viděli mi to strašně doporučovali,jako horor,u kterého mi budou vlasy stát hrůzou atd. Nemám ráda ruční kameru,takže jsem se tomuto filmu několikrát vyhnula,když jsem v polovině usnula,poněvadž mi ta kamera přijde,tak neděsivá. No dala jsem na jejich rady a na počtvrté zkoukla do konce. To vám byl děs,ale ne nadpřirozený,ale zcela přirozený. Dva ametéři,nic nebylo vidět (mám oční vadu,proto doporučuji,koukat se na to jen s brýlemi,poněvadž pak neuvidíte nic,maximálně uslyšíte nějakou ženskou řvát)!!! Výkony strašné,ale co je absolutně pro mne nestravitelné,je ten způsob jakým se film točil,přišlo mi to jako dokument a přišlo mi to tak záživné,asi jako dokument o páření ryb!

Na vlnách hrůzy (2008) odpad!

Ač velice nerada něčemu dávám odpad,tak tohle je přesně ten typ filmu, pro který je určený. Větší nesmysl jsem dlouho neviděla a to mám horory ráda. Tohle není horor,tohle není nic, hloupé,tupé osoby tam hrají, nedoporučuji film vůbec nikomu,možná tak někomu,kdo v životě horor neviděl a je v pubertálním věku,ale nejspíš,ani ty neuspokojí.

S čerty nejsou žerty (1984)

Naprosto unikátní pohádka,tak skvěle vybrané herce v pohádce snad ani nepamatuji. Pohádka celou dobu nenudí a nemá snad jediné hluché místo. Kostýmy jsou výtečné. Kdysi byla moje nej, a proto musím jedině dát pět hvězdiček!

Tři oříšky pro Popelku (1973)

Nejkrásnější pohádka a moje nejoblíbenější pohádková dvojce Libuška a Trávníček.

Milionář z chatrče (2008)

Krásný, dojemný, žádná hollywoodská esa, žádné pozlátko. Strašně se mi to líbilo,za několik let první film,který mne tak dojal!

Křižovatky života (2013) (pořad) odpad!

Témata jsou zajímavá to ano,ale já nemohu pochopit styl natáčení. Všichni už jsme snad pochopili,že se jedná o amatéry, případně divadelní herce,kteří tam hrají a ne skuteční lidé. Proč je to takhle hloupě natočené a ne jako normální tv seriál třeba. Strašně mi vadí ta kamera a také ti herci jsou otřesní. Kdyby z toho udělali něco ve stylu Soukromých pastí třeba udělali by mnohem lépe. Takhle si pořad zaslouží jedině odpad!

Kazatelova dcera (2010)

Určitě moc pěkný křesťanský film,který zaujme především mladé lidi,na které byl určitě zaměřený. Já myslím,že lidi,kteří vůbec neznají gospel a jejich hudbu atd,vůbec nepochopí o čem film je a ani se jim moc líbit nebude.Příběh je slabší,ale velmi dojemný. Ale proč dávám tak vysoké hodnocení především kvůli krásné hudbě.

Nezvratný osud 4 (2009)

Určitě lepší,než předchozí tragický díl. Ale všechno už známe,už víme,co se bude dít. Hlavní hrdinové vcelku sympatičtí. Už mi to ale jako horor nepřipadá,atmosféra prvních dvou dílů šla úplně stranou a zbyly jen podivná umrtí,jenže stejně už víme,že to přijde,takže ani nevím,proč se vlastně natočili další díly. Žádná překvapení se zde nekonají,takže další zbytečný díl.

Nezvratný osud 3 (2006)

Musím úplně změnit hodnocení. Z jedné hvězdy na tři a to protože,jsem to viděla po nějaké době v televizi a musím říct,že ono to vůbec není tak špatné,jak jsem to pohanila. :) První a druhý díl jsou vynikající,tak jsem to prostě zhodila,poněvadž jsem čekala další bombu. Není to sice originální,nepřináší nic nového,ale koukatelné to stále je.

Chata v horách (2012)

No byla jsem strašně na tento horor zvědavá,hlavně kvůli docela vysokému hodnocení a místním komentům. Je pravda,že film je úplně jiný,než předpokládáte,ale to je asi vše. Jak psal kolodej1 naprosto souhlasím s komentářem,mám z toho obdobné pocity. Konec byl dost přeplácaný,postrádalo to napětí a pointa byla sice dobrá,ale podaná tak nějak neděsivě. Nemohu si pomoct,ale než horor na mě film působil,spíše jako komedie.