• Thriller

Noe (2014)

Velmi zvláštní pojetí,ale to se dá od Aronofskyho čekat. Kdo čekal katastrofický film,super akční,tak bude zklamán. Mi se právě toto pojetí líbilo,jako psychologické drama, líčící výjevy z bible, v pozadí s velkou potopou. Herecké obsazení bylo výborné. Obzvlášť Emma Hermiona potěšila. Ale dávám pouze 4 hvězdičky,poněvadž zobrazení padlých andělů jako kamenných transformerů,mi přišlo dost přes čáru a některé scénky taky.

Osudový dotek (2004)

Viděla jsem to zcela náhodou včera a to jen kvůli vysokému hodnocení,které je napsáno v TV Maxu,takže při přepínání kanálů,jsem podle názvu poznala,že bude hrát ten film co má 87%! Popravdě jsem vůbec netušila o čem to je,takže jsem byla dost překvapená a žánr scifi nevyhledávám skoro vůbec. Film mě určitě upoutal,zajímal a ani na chvíli nenudil. Amy Smart mám ráda,ona nejen hezky vypadá,ale i hraje. To cestování v čase jakože sci-fi,propojené s dramatem o lásce a rodině se mi líbilo hodně,proto dávám tak vysoké hodnocení. Bohužel na pět hvězdiček to pro mne není,poněvadž Kutcher ač se snažil sebevíc,tak na tento typ rolí prostě nemá.

Zvonilka a piráti (2014)

Velice průměrné,ale to jsou ostatně všechny filmy se Zvonilkou,oni nejsou nějak zaměřené na velkolepost příběhu,či vtípky pro dospělé,takže se to dalo čekat. Pro děti hezké, pohádkové, ale pro dospělé,nic moc,ani animace není až tak uchvacující a 3D efekty taky průměrné. Nedávno jsem viděla Ledové království a to je jiná liga.

Scary Movie 3 (2003)

A tohle bylo dobrý. Sice nemám ráda parodie a 1. a 2. díl byly strašné,ale tohle mě bavilo. Není to nějaká super komedie,ale místy hodně vtipná a hlavně fajn herci potěší. Za mě určitě Leslie Nielsen a především Charile Sheen. Ano některé scénky byly samozřejmě opět trapné,ale některé vydařené. Hlavně to nestojí na debilních perverznostech,ale snaží se to o normální humor,což je jen dobře. Scénky s mimozemšťany mě rozsekaly. :)

Protivný sprostý holky (2004)

Pro mě nejlepší teen komedie. První film,který jsem viděla s Rachel a ta mne hned zaujala. Spolehlivě utáhla celý film,Lindsay neměla proti ní šanci, i když špatná nebyla. Je to vtipné a svižné a obsahuje super vtípky.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Je pravda,že rozdělení filmu do dvou části mu nepomohlo,a že jako celek by působil mnohem lépe. Jenže druhá část všechno vynahrazuje,já jakožto fanynka Harryho ač už filmového nebo v knižní podobě ,jsem byla za toto finále ráda. Vůbec mi nevadí,že se Harry přeměnil z absolutní pohádkové roviny,do temnější stránky,ba naopak,tohle se mi na něm líbí. A režisér si na epickém finále dál záležet a já tyhle monstróznosti prostě můžu. Jediné co mě trošičku zklamalo,byla závěrečná scéna,tak trochu moc rychlá. Každopádně film měl i hodně silné scény,asi nejvíce Snapovy vzpomínky. Když to shrnu jako celek,celá série nenudila,neměla vyloženě slabý díl,herci vybrání výborně,obzvlášť ty záporné postavy. Sbohem Harry, budeš mi chybět!

Černá labuť (2010)

Temná,psychologická podívaná,kde baletní kreace vlastně nehrají hlavní roli,jak je to u všech filmů s podobnou tématikou. Neznalý námětu bude očekávat romantické drama o ambiciózní baletce,která to nakonec všem natře. Opak je však pravdou,dostaneme psychologické,temné drama o příliš ctižádostivé baletce,mimochodem výborně ztvárněné Natalií. Režisér opravdu výborně natočil vnitřní boj protagonistky,se svým temným já a zpracování se mi líbilo moc,vlastně se mi strašně líbil námět a prostředí baletu,mám kamarádku baletku a vím,jaká je to dřina a balet není žádná pohádka,takže už kvůli ní jsem se na to chtěla podívat,navíc mne velice zaujal samotný fakt,že se bude jednat o psychologický thriller a ne žádné komorní drama čí romantický příběh.Závěr byl vynikající, hudba úžasná,kostýmy také,ale film ač se snažil,ač splnil v podstatě očekávání pro mne na 5 hvězdiček nebyl,viděla jsem už mnohem temnější psychologické sondy, dramata atd,které ve mne zanechali tu hlubokou stopu,kvůli které dostanou 5 hvězdiček.

Nová dcera (2009)

Dalo se na to dívat,ale ten závěr ? To snad nemysleli vážně? !!

Půlnoční vlak (2008)

Dala bych plný počet,ale za poněkud překombinovaný závěr,i když konečnou pointu to mělo dobrou dám jen čtyři hvězdičky.