Já, padouch 2 (2013)

Celkom slušné pokračovanie, no táto časť ma bavila už o niečo menej ako prvá. Ale na to že je to rozprávka to bolo pomerne vtipné. Dej bol síce dosť slabý, ale bola to taká príjemná oddychovka. 60%

Pařba na třetí (2013)

Tak tento diel je určite najhorší zo všetkých. Dve, tri vtipné scénky ale inak strašná nuda. Dej ma absolútne neoslovil, nebavilo ma pozerať sa hodinu na to ako hľadajú toho číňana, aj keď sem tam zahlásili nejakú hlášku, ktorá mala byť asi vtipná, no mne pripadala skôr trápna. Všetky dobré vtipy vyčerpali v jednotke a viac pokračovaní ani radšej nemali robiť.

Frankensteinova armáda (2013) odpad!

Tak tomuto ja hovorím poriadna sračka! Ale nedalo sa mi nezasmiať na ventilátore namiesto hlavy.

Nevědomí (2013)

Najlepšie na tomto filme boli asi iba efekty a Cruise, ktorému táto rola fakt sadla. Inak to bolo podľa mňa miestami nudné sci-fi s nie veľmi zaujímavým dejom. Bolo tam strašne málo akcie, žiadne napätie a skoro celý film sa odohrával na troch miestach s pár hercami, takže nečakajte že uvidíte ako bude vyzerať svet v budúcnosti alebo niečo podobné. A ten záver, to zničenie mimozemskej základne bolo fakt slabé. Odomňa slabšie 3*

Osamělý jezdec (2013)

Celkom slušná western komédia až na jeden dosť veľký problém, a to že film je príliš dlhý. Podľa mňa tie rozhovory medzi chlapcom a indiánom v múzeu sú úplne zbytočné a bez nich by sa mi to páčilo viac. Ale čo ma najviac štvalo bol ten nekonečný koniec, veď ten bol tak strašne natiahnutý, že ten film nie a nie skončiť. Keby bol aspoň o polovicu kratší, hneď by to bolo lepšie. Ale na moje prekvapenie som sa vcelku až tak nenudila, nebyť toho konca. 55%

Star Trek: Do temnoty (2013)

Od prvej až do poslednej minúty napínavé, akčné, super efekty, vtipné dialógy. Presne takto si predstavujem poriadne scifi, ale bohužial ten záver (oživenie Kirka) mi vôbec nesadol, prišiel mi dosť trápny a až moc predvídateľný. Veľká škoda ale ešte väčšia je že som to nevidela v 3D, čo dosť ľutujem. 85%

Zrození Planety opic (2011)

Efekty boli super, herci sa dali, ale tak dementný dej som nečakala. A tých posledných 20 "akčných" minút boli pre mňa utrpením. Jediné čo nechápem je to vysoké hodnotenie.40%

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Obdivuhodný seriál plný emócií a neuveriteľných príbehov roty E. Bolo to pekné pozerať sa na to jedinečné puto medzi vojakmi z tejto roty od začiatku vojny až po jej samotný koniec a menej pekný pohľad bol na tie boje a na obete, ale to už k vojne patrí. Prvá časť bola skôr zameraná na zoznámenie sa s vojakmi, ale ostatné časti boli už samotné súboje a akcie tam bolo viac než dosť. Najväčšie zimomriavky som mala pri časti 7 a potom pri časti 9, v ktorej keď ukazovali chudákov židov tak mi išli až slzy do očí, bol to fakt hrozný pohľad. No a poslednú časť by som hodnotila ako dojímavý záver tohto dokonalého seriálu, na ktorý budem ešte dlho spomínať a ktorý si ešte určite plánujem pozrieť.

Pozemšťan (2007)

Na to že sa celý film odohrával v jednej miestnosti s pár ľuďmi to bolo celkom zaujímavé, ale mohlo to byť aj lepšie a nejaké oživenie by sa tam určite hodilo. Na moje prekvapenie som sa až tak hrozne nenudila, ale ani ma tento film nejak extra nenadchol. Škoda lebo nápad bol dobrý. 60%

Výměna (2008)

Výmena je ten typ filmu, ktorý ma vie vytočiť a zároveň dojať a až sa mi nechce veriť čoho všetkého sú ľudia schopní. Ale bohužiaľ tento film len potvrdzuje že sú schopní naozaj všetkého. Film sa postupne vyvíja a od začiatku je pútavý, ale ten koniec sa už podľa mňa trochu vlečie. Čo mi až tak nevadilo, jediné čo mi fakt vadilo bol český dabing konkrétne hlas Angeliny Jolie. Vôbec mi na ňu nesedel a čo ma najviac vytáčalo bolo keď hovorila úplne pokojným hlasom v takých situáciách kde sa malo kričať ako o dušu. Ale až na tieto drobnosti ma film celkom prekvapil a určite sa ho oplatí vidieť. 85%