Love (2011)

Devalvovaná úroveň filmu v našich končinách sa asi stala novou normou pre diváka, ktorému nevadí, že namiesto vína dostáva vodu, hlavne že jej má dosť. Króner má asi šikovného psa, ktorý mu napísal scenár a mohol sa tak venovať vizuálnej časti. Možno za kameru jedna hviezda a možno ma len zblbol tunajší vox populi. Ale čo tam po tom, veď aj to naše sústavne prázdne piešťanské kino malo vypredané, tak nech. Pitný režim je síce dôležitý, ale ja by som si dal v budúcnosti radšej pohár niečoho vznešenejšieho.

Klub sráčů (2000)

Skvely český dabing. Kultové hlášky. Ak má človek aspoň štipku nadhľadu, určite sa na tom dá pobaviť a ak mu ten humor sadne, alebo to pozera pod vplyvom "niečoho" tak sa pri tom môže skutočne neskutočne nasmiať. Proste odpad to určite nie je.

Zrození Planety opic (2011)

Ďakujem, ale toto som si neobjednal. Bez chuti, arómy, či vkusného vizuálneho spracovania. Aj keď som to zjedol celé, odišiel som hladný.

Adela show (2010) (pořad)

Tak si tu komentujte relacie a teste sa z toho. (mrzi ma ze nekomentujem podla pravidiel)

Titanic (1997)

Väčší film doteraz nikto nenatočil a podľa mňa už ani nenatočí. Je to FILM, ktorý nepotrebuje komentár.

Je třeba zabít Sekala (1998)

Film, ktorý je podľa mnohých kritikou preceňovaný, je podľa mňa divácky podceňovaný. Keď si ho znova pozriem, čo dlho nepotrvá, dopíšem tento komentár. Teraz akosi nemám náladu, keď vidím toľko nezaslúžených negatívnych kritík.

Amadeus (1984)

Bravo. 5 hviezdičiek za takmer dokonalosť. ALE, je pochopiteľné, že sa nepáči každému. Opäť raz nie úplne univerzálna záležitosť, avšak, ak ste ten divák, pre ktorého to Forman natočil, možem Vám garantovať absolútny filmový zážitok.

Mise na Mars (2000)

Skutočne slabé, až impotentné. Nuda, žiadne posolstvo, film vo mne nevyvolal žiadne trvalejšie emócie a, i keď priznávam, že nie som odborník na osídľovanie Marsu, zdalo sa mi že tam vidím dosť nelogickosti.

Králova řeč (2010)

Film stojí na hereckých výkonoch dvojice Bertie - Lionel a samozrejme tiež na scenári. Ani jedno ani druhé nesklamali, scenár je dobrý, dialógy nenudia, keď je treba vedia intetigentne pobaviť a inokedy vedia byť vážne. Colin Firth hral asi nadoraz a koktal bravúrne, pričom G. Rush v ničom nezaostával. A pán Hooper to dal dokopy tak, že ani neviem kedy ubehli tie dve hodiny. Preventívne štyri a po čase, resp. druhom zhliadnutí prehodnotím. P.S. Winston Ch. sa velmi nepodobal.