Dům kouzel (2013)

Keďže mám doma dieťa vždy dávam na jeho hodnotenie,keď sa neviem rozhodnúť sama.Nebolo to zlé,ale zhodli sme sa,že tak to jedno pozretie stačí.Kocúrik mohol mať detský hlások dosť to pokazil slovenský dabing.

Životní šance (2013)

Veľmi prajem takýmto ľuďom ten zaslúžený životný úspech,keď to už v živote nemali nikdy jednoduché.Takýto talent je asi skutočne dopriatý ľuďom čo si ho zaslúžia a teší ma že Paul je jedným z nich...tej smoly mal v živote dosť a takto je to určite spravodlivé...a vo mne zanechal tento film veľa pozitívnych emócií.

Noční směna (2014)

Zo začiatku žiadna sláva aj som sa bála,že to dopozerám z povinnosti ,ale zanedlho poriadna ľakačka a duchovia a otvorený záver.Ako tu niekto poznamenal po čase zase niečo kvalitnejšie a nečakané.

Hidden (2015)

Záhadny,napínavý ,tajomný horor s nečakaným a neúplným rozuzlením ,ktorý vlastne neprezradil prečo sa dialo to čo sa dialo....otvorený záver a ja si rada počkám na pokračovanie,lebo v tomto prípade je to viac ako isté,že to pokračovanie musí prísť.

Andělská tvář (2001)

35%.....to nemyslíte vážne.Tak tento film si takéto hodnotenie nezaslúži.Veľmi dobre spracované a natočené aj Pomeje je v pohode hoci veľa ľudí mu vytýka že je zlý herec.Videla som omnoho horšie snímky a takéto zlé hodnotenie nemali ani z ďaleka.Skôr mi to pripadá ako totálna nenávisť voči Pomejemu....nemyslím,že to zahral zlé len urobil nejaké chyby za ktoré ho teraz asi treba verejne odsúdiť.A to,že sa pod to podpísal Troška je pre niektorých okamžite odpad.

Tenká červená linie (1998)

Strašne rozťahané miestami až veľmi monotónne .Bojové scény boli ok aj keď na môj vkus sa viac vykecávali ako bojovali. Mne sa osobne viac páčil film Zachráňte vojaka Ryana.Dopozerala som to skutočne len zo zvedavosti.....Tak každému sa páči niečo iné.

Černá kniha (2006)

Ani minutu som sa nenudila výborne spracované a natočené....vďaka všetkým čo sa podielali na zhromažďovaní materiálov k filmu a výborne herecké výkony zanechalo to vo mne silný dojem.Je to jeden s filmov ktorý si niekedy rada opäť pozriem. *5

Přízrak zmizelé (2013)

Zaujímavý triller,ktorý pôsobí tajomne asi do polovice a potom ľahko pochopíte ako sa to bude ďalej vyvíjať.Nemyslím,že dej je až tak otrepaný a tuctový.Rozhodne som videla aj horšie a otrepanejšie trillery tento v pohode zaujme a je solídne natočený.Hoci horor si predstavujem inak napätia a krvavých scén je tu dosť....film ,ktorý zaujme,ale druhý raz si ho pozrieť nepotrebujem.

The Stoning of Soraya M. (2008)

O tomto svete viem len z médií už toľko som o tomto svete videla a počula a stále neviem pochopiť že sa niečo takéto deje.Veľmi mi je ľúto tých žien ktoré nemajú žiadne práva.Záver filmu je veľmi brutálny nevedela som sa na to ukameňovanie pozerať vždy som musela odvrátiť zrak od telky keď letel kameň do tej úbohej ženy.Rozum my stojí nad krutosťou týchto ľudí ako ľahko dokážu odsúdiť niekoho na základe vymyslených svedectiev.Film len poukazuje na krutosť a fanatizmus tejto viery a to,že si korán títo muži vysvetlujú po svojom vo svoj prospech.

The Boy (2015) odpad!

Veľmi nerada dávam v hodnotení odpad,ale toto sa skutočne nedalo pozerať.Film dlho o ničom a záver tak hlúpy som už dlho nevidela.A úplne najviac ma vytáčal otec chlapca,ktorý len sedel pred telkou a hoci ho chlapec niekoľko krát volal ani raz nevyšiel a to nevravím o situácií keď maturanti chlapca napadli a zbili pre nič.V poslednej dobe sa točia totálne sprostosti a tento film aj mňa akurát obral o čas súhlasím s LIVINGDEAD....