Sever a Jih - 1. kniha (1985) (série)

Veľmi dobrý seriál,výborne natočený a spracovaný...videla som ho už niekoľko krát a stále sa k nemu rada vrátim.Veľmi sa mi páči aj sprievodná hudba.A jasne ,že Patrick nemá chybu tá rola mu sedí skvele.Škoda ,že už nieje medzi nami.

Oddělené světy (2008)

Absolútne vymývanie mozkov a ľudia sú stále nepoučiteľný.Asi ich láka predstava,že budú vyvolený a zchránený na nejakom vesmírnom korábe.Inak dobre realisticky zobrazené,že niekomu je ich boh viac,ako vlastné dieťa a ak sa vzoprie ich viere treba ho vylúčiť zo svojho pokryteckého života.Smutné.

Tropická bouře (2008)

To bola taká blbosť,že väčšiu som ešte nevidela.Ani to viac nejdem hodnotiť,lebo sa mi potom tento film opätovne vybavuje.Ben Stiller už väčšiu hovadinu nemohol natočiť.

Temné patro (2008)

Nechápem tých čo ste dali ODPAD.Buď ste nepochopili pointu hororu,alebo ste už veľmi rozmaznaný.Po dlhšej dobe niečo nové a zaujímavé.A dej vám vysvetlovať nebudem,lebo každý musí prísť na zámer autorov sám.Ja som to pochopila až keď títo ľudia začali postupovať výťahom bližšie k peklu.Podľa mňa stojí to za pozretie.A Lordi sa tam skvelo hodili vôbec tam nepôsobia rušivo.Odporúčam.

Goro, bílý pes (1980) (seriál)

Vzhľadom k tomu,že tento seriál sme všetci pred tridsiatimi rokmi žrali,tak ho tak aj hodnotím.Dnes samozrejme na to pozeráme inými očami a miestami mi niektoré scény prídu smiešne,ale hodnotím to aj tak na5*.Svojho času sme sedeli zo zatajeným dychom pred TV a nevedeli sme sa dočkať ďalšieho dielu a dnes som sa k nemu vrátila a pozrela so si to na dva razy.Dojímavý a pekný seriál.

V/H/S/2 (2013)

Pre mňa prekvapivo kvalitne natočené príbehy,ktoré nenudia.Ani neviem ako my ubehol čas pri pozeraní,malo to všetko čo horor má mať.Zmes príbehov,ktoré sú svojim dejom skoro dokonalé,ale tiež mi tam vadí mikajúca sa kamera,to priam neznášam.*4

Tsunami (2009)

Zase až taká sláva to nebola.Ja som sa prvú hodinu nudila a verím,že keby som to pozerala neskoro v noci,tak zaspím.Strašne sa vlečúci dej o vzťahoch,ktoré mi pripadali nereálne,ale v Korei sa tak k sebe asi ľudia chovajú.A na tú vlnu tsunami som si teda tiež musela počkať.Aj keď to bolo v posledných 30 minútach konečne katastrofické ,bolo toho málo.Čakala som od tohto filmu viac.Radím ho medzi tie slabšie z danou témou,ktoré som doposiaľ videla.*2

Jack a obři (2013)

Nikdy som tento príbeh o Jackovi a fazuľke nevidela,lebo som to odsúdila do kategorie pre detského diváka.Lenže prišiel Bryan Singer a natočil niečo čo ma zaujalo už len z počutia.Tak som to riskla a pozrela som si čo vlastne ten Jack má z tou fazulkou a mne sa to veľmi páčilo.Takže som teraz detinská ja,ale neľutujem,že som sa nechala nahovoriť na príbeh o Jackovi a obroch.4*

Scary Movie 5 (2013)

No ja osobne som sa bavila dobre.Myslím si,že hodnotenie odpad je nespravodlivé aj keď tie predchádzajúce časti boli o čosi lepšie,stále sa dá na to pozerať.Treba si pozrieť originálne filmy, ktoré sú v tomto filme pripomenuté parodiou,lebo inak to stráca čaro a pointu.Dá sa pri tom slušne zabaviť.

Static (2012)

Dobre natočená ducharina,ktorá od začiatku zaujme a do konca filmu čakate čo vlastne postavy vo filme zosobňujú.Ja osobne som prišla na pointu skoro až v závere filmu.Prekvapivý záver len poteší a utvrdí v tom ,že pozrieť si tento film je dobrá voľba. 4*