Děsivé dědictví (2018)

Pre mňa strašne ale strašne psychologické.Teda žiadny horor ale psychologická dráma a vtedy by som to tak aj hodnotila,ale horor určite nie.Nemám rada filmy tohoto typu kde na konci vlastne nechápem o čom to celé bolo a to si dovolím povedať že som chápavá a pri zmysloch.Nudné ,rozťahané a vraj pôvodná verzia ma tri hodiny.NEE.Velmi dobre to vystihol Verbal za čo mu ďakujem,že nemusím premýšľať nad tým či som len sama nedocenila toto veldielo.

Hon (2012)

Neviem čo k tomu napísať...polovicu filmu som preplakala.

San Andreas (2015) odpad!

Mám rada katastrofické filmy,ale toto už bolo príliš.S prehľadom akým hlavní hrdinovia unikli nebezpečenstvám som ešte nevidela.Neviem ani čo viac napísať celé zle.Ďalšia americká rozprávka pre dospelých.Sto krát obohraná platňa.

Enter Nowhere (2011)

Zo začiatku film nezaujímavý miestami ma to prestavalo baviť.Vravím si,že takýchto priemerných hororov som už videla dosť.Ale zhruba od polovice sa film začne odvíjať veľmi dobrým smerom.Zo začiatku som chcela nech to už čo najskôr skonči,ale napokon sa z toho vykľul výborný film.Takéto prekvapenia mám rada.Ale aj tak nedám viac hviezdičiek pre ten nezaživný začiatok 3*

Volyň (2016)

Strašný film strašne dejiny ani sa mi nechce myslieť na to čo som videla.Pozerala som na tie strašne zábery a neverila že niečo takéto dokáže urobiť človek človeku..a tie deti...no myslím,že toto si viac nepozriem.

Místo u moře (2016)

Strašne dlhé a strašne psychologické ale nebudem sem písať svoje negatívne hodnotenie , lebo viem,že pre mnohých podľa hodnotení to bolo to pravé....pre mňa nie...nebavilo ma to.

Lion (2016)

Pochopím,že nie každý má rád takéto príbehy,ale poniektoré komentáre sú fakt na zaplakanie.Ja ak ma určitý žáner nebaví a nerozumiem mu tak sa radšej ani nepokúšam komentovať pokiaľ to nieje samozrejme totálny brak,aby som nemusela písať hlúposti.bez zmyslu pre spravodlivý úsudok.Film bol možno čo sa týka hereckých výkonov občas nepresvedčivý,ale tých chvíľ bolo skutočne menej ako tých silných a zrozumiteľných.Silný príbeh o nedobrovoľnej ceste malého chlapca do neznáma k adoptívnej milujúcej rodine a následovne hľadanie tej vlastnej .Verím na dobro a tento film ma o ňom opäť presvedčil.

Úkryt (2011) odpad!

Ak sa niekto chystá študovať medicínu so zameraním na psychiatriu,tak odporúčam vzhliadnuť tento film...dobrý študijní materiál.Tí čo čakáte na apokalypsu a stavanie bunkra počas dvoch hodín tak vás sklamem....natiahnuté až neskutočne samé psycho rozhovory a tornádo na obraze v záverečných troch sekundách filmu.Inak nič len titulky.Dve hodiny v prdeli,keďže som čakala aspoň domy a autá lietajúce vzduchom...tak ale som asi náročná keď som vo filme o búrke tú búrku aj čakala...hoci sa to dotyčnému len zdalo aj tie sny boli sekundové a slabé.Pre mňa bez hviezdičky...tá zhasla na konci filmu.

The Thinning (2016)

U mňa dobre do chvíle keď som zistila že sa eliminácia týka aj malých detí.To ma sklamalo...ak už chceli odstraňovať ľudí,kvôli premnoženiu planéty určite by som neriešila malé deti,Ak už ich vôbec takéto niečo napadlo tak mali riešiť zločincov a ľudí neprospešných pre spoločnosť.To u mňa išlo hodnotenie dole.Američania sú blázni.

Pokoj v duši (2009)

Vo mne tento film nevyvolal žiadne emocie vôbec ma nezaujal.Možno to nieje moja šálka kávy,alebo som príbeh vôbec nepochopila.Nezanechalo to vo mne nič z čoho by som mohla čerpať.Jedno pozretie stačilo.Hviezdičku dávam Kirschnerovej za naspievanie peničky.