Jmenuji se Khan (2010)

Na svete existujú len dva druhy ľudí....dobrý a zlý...Emočne silný pribeh.Výborný herecký výkon postavy Khana.Hoci ten záver mi zase pripomenul aká je Amerika "spravodlivá" tu by som to vzhľadom k pointe prehliadla a vrelo odporúčala pozrieť aj ostatným nerozhodným.A áno aj ja dávam 5* aj keď sa to tu niekomu nepozdáva.

Entity (2012)

Jedným slovom strašné.Už nikdy viac horor z Velkej Británie.Naposledy ma takto sklamal horor Citadel z Velkej Británie...aká zhoda.Postava Ruth od začiatku absolútne rušivá bez emocií. Duchovia strašne slabučký,nepresvedčivý. Herecké výkony nulové.Nechápem o čom to bolo ani sa to pochopiť nedalo,lebo tu nikto nič neobjasnil a kamera dostala mikačku a kockovanie obrazu nemalo konca-kraja. Nikdy viac.

Varšavské ghetto (2005)

Nerozumiem kritike poniektorých ľudí na tento film.Mne osobne sa spracovanie veľmi páčilo a je to jeden z najlepších hraných dokumetov čo som videla.To ani nevravím o silnom príbehu Niny,ktorá prežila besnenie 2.svetovej vojny.Nejde tu predsa o film ako taký,ale o realitu a nezmyselnosť vojny.A argument,že film neprináša nič nové je tiež od veci,lebo každý film o vojne,ktorá stála miliony ľudských životov je potrebne stále pripomínať v akejkoľvek podobe a opakovane.5*

Vedlejší účinky (2013)

Výborný triller ,ktorý ma pripútal do kresla na 106 min.,ktoré som prežila bez toho,že by som sa čo len chvíľu nudila.Dobrá zápletka,ktorá sa končí nečakane a to je to čo mám na takýchto filmoch rada.Na Catherine ma zaujalo ako zahrala rolu lesbickej psychyatričky a úplne som jej to uverila.Herecké výkony ostatných tiež výborne hlavne Jude Law zahral cvokára na jedničku.Odporúčam.

Lesní duch (2013)

No asi takto.Pokiaľ by tento film nemal názov Evil Dead a nehral sa tu na originál z roku 1981,tak by som dala vyššie hodnotenie.Tento horor sa k originálu ani nepribližuje a pár zhodných scén je úplne slabých.Mňa fascinovalo v predchádzajúcom Evil Dead to ako to bolo natočené a ten strach,ktorý z toho vychádzal a z týmto sa to nedá porovnať.Vôbec s toho nešiel strach, niektoré scény boli prihlúple a herci boli slabý.Ak mám teda porovnať čo si myslím,že pri sledovaní filmu robia všetci,tak som stále presvedčená,že tento zámer sa tvorcom nepodaril a na originál to nemá ani z prižmúrenými očami.Niektoré filmy by mali ostať originálom a nie riskovať ako pri tomto.Ako som už napísala,keby sa nehrali na Evil Dead z roku 1981,možno by to malo väčší úspech.Takto ja osobne som sklamaná a nie som jediná.

Maniak (2012)

Herci zlý, hudba zlá, dej zlý akurát ma z tohoto akože hororu rozbolela hlava.Nepáčilo sa mi to a dve hviezdičky dávam za Woodové modré oči.

Brestská pevnost (2010)

Možno trochu morbidne,ale tieto filmy z tématikou 2.svetovej vojny mám rada a vyhľadám ich.Od začiatku do konca som tento film sledovala z napätím a dúfala,že sa stane zázrak a sovietský vojaci odvrátia útok nemeckých vojakov,lebo som pred tým nepočula o tomto krvavom útoku na Brestsku pevnosť.No hrôza až do konca a to,že Nemci popravia deti a ženy,ktorým sľubovali slobodu,tak ja som verila,že ich naozaj prepustia,keď sa vzdajú.Vojna je svinstvo a dúfam,že my nič podobné nikdy nezažijeme.Veľmi dobre natočené a herecké výkony úplne skvelé.Odporúčam.5*

Pár nenormálních aktivit (2013)

Hoci sa tu samozrejme nájde aj pár slabších a nudných scén,tých vtipných bolo viac a ja som sa dobre bavila.Môžem povedať,že to je jedna z tých lepších parodií.Odpad je dosť kruté hodnotenie.Ja dávam 4*.

Carl (2012) odpad!

Ďalší horor,ktorý ničim nezaujal.Od začiatku čakáte čo sa stane a akurát si niekoľko krát po sebe vypočujete rev nejakej ženy na reťazi bez vysvetlenia.Rev je neznesiteľný a rušivý aj na horor.Hlavne postavy sa chovajú stupidne a v podstate celý dej je stupidný.Maska Carla je totálne smiešna a jeho matka pôsobí na mňa akosi vulgárne.Dej filmu nema ani hlavu ani pätu a udalosti sa riešia bez akéhokoľvek nápadu a miestami to pripomína,že ani herci nevedia čo majú robiť.Proste celé zle bez originality a divák už len čaká na záver filmu.Aspoň tak to bolo v mojom prípade a zhodla som sa zo všetkými čo to so mnou sledovali..MôJj krátky opis filmu: Psychicky narušený Carl manipulovaný matkou,chce mať dieťa,ale nemá partnerku,tak unáša ženy,ktoré znásilňuje a nasledne zabíja ak nespolupracujú.Všade je špina a všetko a všetci su krvavý a hlavne je to veľmi béčkoví horor.Zatiaľ najhorší čo som videla.Určite od tohto filmu nič neočakávajte.

Deník Anne Frankové (2001) (TV film)

Čo dodať k tomuto filmu.Je to sfilmovaný skutočný príbeh dievčaťa,jedného z mnohých,ktoré bolo židovského pôvodu a neprežila nezmyselné besnenie 2.svetovej vojny.Skrývanie v dome z rodičmi a známymi na poschodí u priateľov a nasledné odhalenie vďaka udaniu.Dievča,ktoré verilo,že dospeje a bude úspešné ako spisovateľka.Smutné.Nemôžem inak ako 5*.