• Rodinný

Evoluce (2001)

Zajímavý nápad a dobrá kombinace Stiflera s agentem Mulderem = zábava pro celou rodinu.

Ip Man (2008)

Dlouho jsem neviděl film, kterému bych se nebál dát plný počet hvězdiček. Skvělá práce.

Orphan (2009)

Rodiče příjdou o dítě a tak se rozhodnou pro adopci. Zalíbí se jim jedno šikovné děvče, které se však straní ostatním dětem. Po čase matka začíná mít podezření, že není vše uplně v pořádku, kdy se začínaji kupit podivná umrtí, ale nikdo ji nevěří ... Roden minirolička :)

Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999)

Skvělá teens komedie o dvou sestrách, jež vychovává pouze otec. Jedna je takový podivín a druhá by jen a jen randila a právě v tom jě ten problém, randit může až tehdy, až půjde na rande i její tzv. zvlášní sestra. 80 %

Správná volba (2008)

Film o tom, jak je důležité chodit k volbám, své o tom ví i Kevin Costner . 50 % PS: Dobře se u toho usíná, takže pokud máte problém večer usnout je toto SPRÁVNÁ VOLBA.

Můj život v ruinách (2009)

Reklama na řeckou kultůru a památky střižena malou love story. (takový učastníci zájezdu)

RocknRolla (2008)

Tohle mě moc nevzalo, vlastě už ani nevím o čem to bylo, jen si pamatuju, že tam hraje Roden prachatého hlavouna nějakého gangu a že jsem to po 40. minutách vzdal. :(

Předčítač (2008)

První půlka filmu kde se hlavní hrdinové ještě oddávají sexu super, zato z druhé půlky tak odvazaný nejsem. Když už se Kate naučí konečně číst tak v base ..... !!

Bílá smrt (2009)

Co čekat od filmu o kterém jsem vůbec nic nevěděl a čistou náhodou jsem zahlédl trailer na jednou stánkovém DVD ?? Pro mě nečekaně zábavné a napínavé. 60%

Výchovný tábor (2007)

Ještě, že jsem byl v pubertě hodný a poslušný. :D . K filmu samostatnému : celý rok u moře, občas se proběhnout, zasadit nějakou tu kytičku a hlavně žádné starosti. To by byl život.