• Rodinný

Muka (2008)

Tak tohle je pro Laurence šlápnutí vedle. No ne vše se podaří. :D Toto byla opravdová muka.

Smrtící úder (2008)

Mickey si návrat po (víte čem) ... mohl také vybrat lepší film, ale nějak se začít musí a wrestler je uplně něco jiného. Na druhou stranu zase taková sračka to není. Jen toho jeho parťáka měl odstřelit už hned na začátku. :D

Hlídač (2009)

Po delší době jsem viděl film s tlusťochem a byl jsem mile překvapen. I přes hluchá místa jsem se nenudil a dokonce Steven předvedl i nějakej ten kop, už za to, že se mu povedl nějakej ten rychlý pohyb dostává ode mě 3*

Veni, vidi, vici (2009)

Ach ty české filmy. V tomto připadě tvůrci vsadili na české hvězdy ve vedlejších rolích, ale to samo o sobě kvalitní film nedělá. 2*

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

Skvělý Travolta (Trávníček dabing už horší). Dobrá kriminálka u které jsem se ani na minutu nenudil. 70 procent

Veřejní nepřátelé (2009)

Výborná gangsterka se skvělým obsazením. Mé hodnocelí ale sráží dlouhá stopáž. Kdyby byl film o půl hodiny krátší nebál bych se tomu dát i 5*

Mrtvý sníh (2009)

Velmi vkusná norská vyvražďovačka, kde skopčáci nejprve obklící partu studentů a zhruba v polovině filmu se to obrátí. Chvílemi mi přišlo že se hoši předháněli kdo sejme víc němčourů. Ze začátku napínavé, pak z toho udělali spíše komedii.

Případ nevěrné Kláry (2009)

Nechápu tady to hodnocení (každej druhej odpad) mě a ženě se to líbilo. Nebyla to žádná nuda a furt se tu něco dělo. 3* zaslouženě.

Krvavá hostina (2005)

Hooodně krve, tolik krve jsem dlouho neviděl a ta brutalita. to je ale také vše co od tohoto filmu očekávat.

Management (2008)

Vypadalo to na docela slušnej filmek, dokud mu nedovolila si šáhnout na zadek. od té doby to byla celkem nuda. Takové to napětí vyprchalo hned v uvodu filmu a pak se jednalo pouze o to zda ji uloví zpět nebo ne.