• Rodinný

Appaloosa (2008)

Hvězdně obsazený western o jednom padouchovi dvou strážcích zákona a jedné ženě bez citů

Nářek duší (2009)

Již mnohokrát viděné, přesto koukatelné se zajimavým závěrem. Jen ta stopáž tady ty dvě hodiny se mi zdají přestřelené film má stěží hodinku a půl :D

Star Trek (2009)

Star trek? tento bojem byl pro mě cizí.nesledoval jsem nikdy serialy ani jednotlivé filmy, až na tento. Lákal mě jeden fakt a to J.J. Abrams a musím se přiznat, že mě to docela vzalo. Zajímavý děj a dalo by se říct, že se bylo stále na co koukat. Co se týče starších filmů, tak ty mě i přesto nezajímaji.

Stahovák (2009) (pořad)

Když se nudím mrknu na stahovák a docela příjemně se i pobavím. Jasně jsou tam i stará videa ale já moc na youtube nechodím. takže se nebojím dát 60 procent (když vidím tady to hodnocení)

Juno (2007)

Příjemná rodinná podívaná na nedělní odpoledne. Jen jsem očekával,že si to mimčo nechá. :) 70%

Síla odvahy (2008)

Francouzský filmek z období druhé světové války, kde hlavními hrdinkamy jsou ženy zachranující zraněného zajatce. Na můj vkus příliš zdlouhavé i přes druhou půlku filmu kde se konečně i něco děje. Přesto mě tento filmek nějak nezaujal. Jediné pozitivum je herecké obsazení díky němuž jsem to vydržel až do konce.

Nutné k přežití (2006) (pořad)

Bear Grylls se dobrovolně nechává vysadit na nebezpečných místech naší země, pouze s nožem a vodou. Do pěti dnů se snaží najít pomoc. Aby nepadl vysílením je nucen pojídat různou havěť .

Hospoda (1996) (seriál)

Průměrný Novácký pokus o sitcom plný hereckých osobností díky nimž si spříjemním čekání na televizní noviny 3*

Pravěk útočí (2007) (seriál)

Ze začátku super zápava, která postupem času a díly o jednou a tom samém padá do šedi průměru :(