Santa je úchyl! (2003)

Billy Bob Thornton umí hrát hajzly a podvodníky, ale tady mi to přišlo už moc přehnaný... Bernie Mac mě ale docela bavil, stejně tak mlčenlivá manželka Marcuse - konec ale nesmyslnej... takže kromě poznámky "bacha na koule" jsem se ani moc nesmál.

Tajemná řeka (2003)

Mno film byl samozřejmě prvotřídní, dvě hodiny se tam furt tak nějak něco děje a dost mi to připomínalo novější Prisoners, ale přesto tam zůstává taková ta pachuť nespravedlna... Sean Penn je mega mafián, Bacon k nepoznání a spolu s protřelým Fishburnem tvořili sympatickou detektivní dvojku. Jen ten Robbins... i on byl celkem k nepoznání, přesto to byl (filmově) ale úplnej mega chudák a celou dobu to víceméně kupoval a i dobrý skutek byl po zásluze potrestán úplně. Pennova stará mě srala, když na konci projevil Penn trochu lítosti a ona mu řekla, že je na něj pyšná a dala mu pussy.. biatch! Jo a smradi byli fakt mega hajzlové, too bad mafián couldn't get his hands on 'em!

Taxi 3 (2003)

Nemůžu si pomoct, ale přestože kvalita oproti předchozím dílům poklesla, je to pořád docela sranda. Zajímavým jevem je, že ačkoliv francouzštinu nemůžu ani vystát, tak je tenhle film v originále ještě o stupeň lepším než dabovaná verze. K tomu si přičtěte úžasnou Bai Ling, která i přes poměrně vysoký věk ve filmu vypadá fantasticky, výborný soundtrack a máte skvělý film.

Tenkrát v Mexiku (2003)

Paradoxně jsem třetí díl týhle Mexický trilogie viděl jako první, nevědomky, že se jedná o pokračování. Samozřejmě mi to došlo někdy po půl hodině, když se tam furt promenádovala mrtvá Salma Hayek... Ale tak jsem to dokoukal a nakonec se to dalo. Oproti dvojce to bylo živější a bylo tam víc známých hlav, což filmu docela prospělo. Depp mě zpočátku sral, ale jak se mu to začalo všechno srát a přišel o oči, tak jsem mu fandil a malej kluk byl dobrej. Rourka nemám rád, ale tady byl fajn - Mendes je podle mě v reálu svině a tady byla svině - Iglesias byl v pohodě (což jsem podobně jako u Rourka nečekal) a Dafoe byl správně psycho jako dycky. A velký malý plus za Armendárize Jr., kterýho si ještě čerstvě pamatuju ze Sedmi Statečných jako Pepeho.

Třináctka (2003) odpad!

Nečekal jsem, že se někdy nebudu schopen vyjádřit jinak než tak primitivně, jako tomu udělám v případě tohohle "dramatu" .... je to neuvěřitelná SRAČKA o ničem

X-Men 2 (2003)

Kelly Hu v celym filmu rekne jen jednu vetu, presto je to dost na to, aby to cely totalne zabila. Ty fatality Wolverine prezil jen proto, ze bez nej by ten film proste nesel.. a je samozrejme skoda, ze jsme nedostali vic z pozadi Deathstryke, ktera byla viditelne ovladana Strykerem. Jinak Cerebro je zabezpeceny 4 mistnym kodem, lol. A bylo to jednoznacne lepsi nez jednicka. A skoda, ze Logan Mystique nevomrdal, bylo by to dobre zvraceny.

24 hodin - Série 3 (2003) (série)

Uz si tu treti radu zase moc do detailu nepamatuju, ale plus minus vim o co slo... nejlepsi na tyhle rade je pomaly odchod stalic / postav spojenych se serii od prvni rady. Nekdo zaklepe backorama, jini jsou po tehle rade odstaveni na vedlejsi kolej, protoze FAME. Diky bohu za to, Cuthbertova je sice pekna, ale ta jeji postava byla vzdycky na facku. Tady asi nejvyspelejsi vykon, ale presto fajn, ze jde a scenar se do budoucna musel zacit opirat i o jiny veci nez Bauerovu rodinu.. zaporaci nic moc, plot taky ne. Mirny nadprumer v ramci dlouhych rad a porad lepsi nez prvni rada.

Asterix a Obelix: Mise Kleopatra (2002)

Tohle je už o něco slabší než jednička. Na "knižní" předlohu navazuje volněji, vlastně stejně jako jednička, ale kostýmy jsou mnohem slabší než jaké byly v jedničce. Nový Panoramix mi moc neseděl, toho zase vyvážil Jamel Debbouze v roli Numerobise :) Například piráti byli ale příšerní (kapitán měl vousy červenější než Hellboy spodky, Baba nekoktal a uměl R atd). Film je tak na 3 hvězdičky (celkově to totiž není špatný a pokoukáníčko na Monicu Bellucci si nenechám odpustit), ale dávám tomu 4* za super soundtrack a hudební podkres celkově.

Co mám na tobě ráda (2002) (seriál)

Přestárlá Jennie Garth a Amanda Bynes (v době, kdy ještě nebyla oteklý čuně) v nějakým americkým sitcomu, kterej není vtipnej (vtipy typu "dáš si náš mrkvovej dort? Máme skutečně výborný mrkvový dorty. Je v nich hodně...mrkve" načež následuje umělej smích, jako že se mám snad zlomit v pase). Navíc příšerná Leslie Grossman, což je snad ještě horší herečka než Jennie Garth... Jediný plus (hvězdička) je za sexy Allison Munn a Wesleyho Jonathana, kterej je jedinej sympatickej -- a není tady na csfd vůbec vytvořenej..?

Dost (2002)

Když jí trestal a ona se pak schovávala, tak to byla prdel - konec filmu se stalkováním a wrestlingem už bylo slabší.