Hypernauts (1996) (seriál)

Místy trochu infantilní, ale rozhodně ti, kteří mají rádi vesmírné sci-fi seriály (a ti kterým nevadili CGI triky v B5) by to měli vidět.

Mike a Molly (2010) (seriál)

Na to, že v tom má prsty Chuck Lorre, ten stejný člověk co má prsty v TBBT a TAAHM, mi tohle nějak úžasně vtipné nepřišlo.

Machři (2010)

Tak takhle si představuju komedii. Bavil jsem se opravdu hodně, smál jsem se občas na celé kolo. Herci byli sympatičtí, zvlášť Kevin James se mi zdá sympatickej, a doufám, že kromě Policajta z obchoďáku dostane i další komediální role.

Bláznivá svoboda (2010)

Superpohodovej filmeček, kde jsem se snad ani jednou necítil trapně že na něj koukám (poslední dobou se mi to totiž stává dost často). Herci mi přišli velice dobře vybraní, kromě Liotty, kterého moc rád nemám.

Vládcové Marsu (2009)

Upřímně... bylo to béčkové, možná céčkové, ale už sem rozhodně viděl horší sci-fi.

Lidský terč (2010) (seriál)

Rozhodně parádní oddechovka, která mě tak nějak připomíná starší dobré seriály.

Hledám pronájem (2000)

Kdyby nebylo toho konce, dal bych hvězdičky jen dvě.

Hranice nemožného (2008) (seriál)

Já jsem sice viděl jen pár epizod Akt X (někdo to srovnává), ale považuju Fringe za lepší než byla Akta X. Navíc doufám, že třrtí sezóna nebude finální, protože jsem četl, že sledovanost hodně klesla. - Líbí se mi tady množství záhad, které jsou roztaženy skrz celý seriál, a také se mi líbí, že i když je centrála Fringe Division v Bostonu, často cestují i do jiných měst po celých USA.

Dcera šéfkuchaře (2007) (TV film)

I když televizní, tak velmi milý film, který histě pobaví. Hlavní postavy jsou velmi pohodové, a těm záporákům budete rozhodně přát kopanec do jistých míst.

Zlatý poklad (2009) (seriál)

Krásný oddechový film z krásného přímořského prostředí. Hlavní hrdina (Edouard Montoute) je velkej sympaťák, a celá atmosféra filmu byla velmi milá.