• Krátkometrážní

Ten, který přežil (2015)

Až príliš nízky rozpočet na slabý príbeh. Komorné filmy ako aj post-apokalyptické zbožňujem ale toto bolo veľmi slabé. Nechcem povedať, že o ničom ale snímka je strašne pomalá a za prvé aj tak sa z nej nič nedozvieme, nie je to emocionálne vyčerpávajúce, šokuje to iba dvomi tromi scénkami.. Tak sa pýtam,, O čo išlo tvorcovi? Ale ako debut, klobúk dole.

New Kids Turbo (2010)

Absurdná komédia u ktorej úplne chápem chváli až do neba aj naopak úplnú, čistú nenávisť. Mne sa buranský humor takéhoto sockárskeho beerdrinkerského charakteru páčil. Nadávky, ich oblečenie, účesy, všetko bolo tak primitívne ale tak zábavné, že som sa čudoval sám sebe pri niektorých výbuchoch smiechu ktoré Americké fekálne komédie u mňa proste nedokážu vyvolať.

Velká čínská zeď (2016)

Parádne herecké obsadenie ale čo s tým keď obrovský potenciál vyšiel nazmar. Ide o klasickú nič nehovoriacu cgi orgiu podľa šablóny ktorý vám vyfučí z hlavy hneď ako sa skončí film. Už teraz pár desiatok minút po pozretí som zabudol čo tam bolo. Súboje pekné ale bez príbehu nemali žiadnu atmosféru.

Rip Passing Over the Mountain (1896) odpad!

V záverečnom klipe spraví Rip Van Winkle jeden jediný krok na kopec. Teda celá séria miniklipov za veľa nestojí aj keď sa píše rok 1896.

Awakening of Rip (1896)

Opica ktorú má po 20 rokoch spánku Rip Van Winkle musela byť bolestivá keďže sa opretí o paličku nedokáže ani poriadne hýbať.

Rip's Toast to Hudson (1896)

Rip Van Winkle dostáva od troch čarodejníkov dúšok dajakého zradného nápoja.

Rip's Twenty Years' Sleep (1896)

Dedko s predošlých snímkou Rip Van Winkle to v týchto pár sekundách prehral boj z alkoholom.. Žiadne uspatie čarodejníkmi.

Rip Leaving Sleepy Hollow (1896)

Pokračovanie Rip Meeting the Dwarf. Dedko sa dostal s čarodejníkom k ďalším. Má to asi 20 sekúnd. Neviem na čo to takto tvorca rozdelil. Nič nehovoriaci klip.

Rip Meeting the Dwarf (1896)

Dedko ktorý v Rip´s Toast pil z nejakého pohára na tom istom mieste stretáva hrbatého čarodejníka zo sudom. Na točené na tom istom mieste ako v predošlom klipe. Pravdepodobne ten istý deň.

Rip's Toast (1896)

Nieje to nič viac iba jeden kratučký záber na starkého ktorý si dáva do nosa nejaký alkohol či čo.