Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Animovaný
  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Dobrodružný

Recenze (53)

plakát

Láska je slepá (2020) (pořad) odpad!

To snad i Stmívání je lepší lovestory.

plakát

Dolittle (2020) 

SPOILER: Je tam Downey a svítící drak - Víc nepotřebuji.

plakát

Hra o trůny - Série 8 (2019) (série) 

Tahle série by se měla jmenovat "Jak pohřbít výborný seriál se vší elegancí."

plakát

Lucifer - Série 4 (2019) (série) 

#wedidit! Jsem strašně ráda, že jsi vzal Netflix seriál pod svá křídla a opět učinil tento seriál koukatelným a výborným!

plakát

Hra o trůny - Dlouhá noc (2019) (epizoda) 

Jak to dnes bohužel chodí, aby si nemuseli dát moc velkou práci s efektama, mrsknou tam sníh a mlhu anebo nejlépe rozmažou celou scénu. Možná to pomohlo trochu té drama náladě, ale pak mě to začalo dost obtěžovat. SPOILER! Člověk čeká na tuhle bitvu dlouho, pak dostane jeden díl a šup zase jinam. HAHA.

plakát

Avengers: Endgame (2019) 

No, tohle se prostě nedá hodnotit... Stále jsem nestřebala zážitek. První hodina byla spíš trapná... SPOILER! Ten Bruce? Wtf? To bylo fakt ble. A Thor? Chápu, udělal chybu, lituje toho, ztratil své nejbližší... Ale tohle? To fakt nee... Cesta do minulosti se mi líbila, bylo to vtipné, dojemné a super zvraty. Závěrečná bitva byla super, Captain America s kladívkem wow. Ale to, že mi zabili moji 10ti letou srdcovku a s jeho smrtí se nikdy nevyrovnám, mě opravdu nasralo. Chápu, museli někoho obětovat... Ale tohle ne.. Kdybych celá hodnotit celý film... Akce, hudba, hlášky.. Člověk se směje a brečí. Člověk se po filmu cítí rozpolceny.. Ale rozhodně byla lepší infinity war.

plakát

Bumblebee (2018) 

Viděla jsem to v anglickém znění s čínskými titulky a i přesto dokážu říct, že Teda nic moc... Vtipné scény s Bumblebeem bylo jediné, co se mi líbilo, jinak nic moc. (A taky miluju brouka🚗)

plakát

Ženy v běhu (2019) 

Nemůžete od toho očekávat nějakou bombu ale rozhodně pobaví.

plakát

Válka o planetu opic (2017) 

Musím říct, že tyhle filmy o opicích jsem nikdy netoužila vidět. Nějak to šlo kolem mě. Ale jelikož jsi to moje drahá polovička pustila, tak jsem na to taky hodila vočko. Sice je to poslední díl ale myslím, že to mi úplně stačilo. Andy Serkins je výborný herec, ať už hraje postavu hranou či CGI. Zbytečně to ale mělo dlouhou stopáž. Byla v tom dobrá myšlenka a člověk se nad tím musí zamyslet.

Ovládací panel
5 bodů

Reklama

Reklama