Po zániku Země (2013) odpad!

na zaciatku som si uvedomila ze je to sracka, neskor som si uvedomila ze je to sracka a niekde medzi tym som si tiez uvedomila ze je to sracka. pri 42 minute som zacala zvazovat ze zo vypnem. ale vydrzala som este 20 minut a mozem zhodnotit ze je to naozaj sracka. nemastne, neslane, nudne, zle zahrate, a neuspokojivy vizual aj hudba... scenar radsej ponecham bez komentara.... takze este raz: sracka

Světová válka Z (2013)

je to taka soft zalezitost ktora ma sice nelogicky scenar ale je pomerne zaujimava a zabavna a v konecnom dosledku skoncila lepsie ako Resident evil(4,5) alebo nelogicke a nudne After earth.

Velký Gatsby (2013) odpad!

pre mna vobec nezaujimavy film. z vizualneho hladiska prepchaty, herecke vykony nic extra. co vlastne na tomto filme vsetci vidia??? soundtrack.. teda predpokladam ze soundtrack aj ked niektore piesne sa k filmu vobec nehodili, zrejme preto ze rap a pop sa nehodia do daneho obdobia. cely film by som zhrnula ako velke nic. najprinosnejsi komentar Killingjoke

Wolverine (2013)

Hmm, hmmm, dlho som premyslala ako tento "skvost" ohodnotit a nakoniec som na to prisla. Tento film bol priemerny. Tvorci sa snazili kydnut do deja co najviacej a nakoniec to bolo uplne zle. Za prve, Famke Janssen, a jej trapna postava Jean, bola v tomto filme uplne zbytocna. Cely cas som cakala kedy konecne zavre hubu. Za druhe, finalny suboj s Yashida-san nedava ziaden zmysel. Ak som to spravne pochopila, tak sa snazil vyrvat z Wolwerina kostnu dren a inplantovat si ju, a kedze zacal mladnut tak sa mu to zrejme uspesne darilo.. ale vysvetli mi niekto prosim ako ho potom mohli zabit a navyse Wolverine neumrel ked mu zostalo minimum kostnej drene?? Mozno som mimo. Ak ma niekto chut o tom diskutovat kludne mi moze napisat spravu :D Za tretie, prilis prekombinovany dej - konflikt otca s dcerou, snubenca so snubenkou, stareho otca s vnuckou a do toho vsetkeho sa pripletie mala zobracka (ktora ako jedina hadam bola cool) a Wolverine + rozne flashbacky - to uz je vazne moc na jeden film. Za stvrte, prilis vela klise. Mohla by som kritizovat dalej ale uz ma to prestalo bavit. Ako klady hodnotim hudbu, japonske prostredie, celkom slusne akcne sceny, Hugh Jackmana ako Wolverina a tu malú zobrácku Yukio. takze v konecnom dosledku priemerne 2 hviezdy s prizmurenymi ocami :D

Anna Karenina (2012)

Veľmi zaujimavé spracovanie, ale nie je to moja šálka kávy. Dala by som 2 hviezdy, ale jednu pridávam za krásne kulisy.

Arrow (2012) (seriál)

vizualom na 4 hviezdy ale niektore dialogy su take strasne ze som musela strhnut 1 hviezdu.... rozmyslela som si to toto si nezasluzi viac ako 2 hviezdy herec v hlavnej ulohe absolutne nezvlada dialogy a jeho nemeniaci sa vyraz na tvari ma dost irituje.

Avengers (2012)

bolo to predvidatelne a typicky americke, ale pobavila som sa. jeden s tych lepsich komixovych pocinov.

Divoši (2012) odpad!

zaspala som pri tom = odpad

Návrat do Silent Hill 3D (2012) odpad!

Poznám veľa ludi ktorí kritizujú Silent hill(2006). Úprimne Silent hill bol fajnový, mal logiku aj dobre spracovanie.... toto?? Toto nemá nič ani dobrý dej ani dobré efekty. Hneď úvod vo mne vyvolal smiech (to asi nebol zámer tvorcov). Uvažovala som prečo sa do svojej role nevrátila Jodelle Ferland, ale po prvých 10minútach som zistila ze ju zrejme po prečítaní scenára napínal žalúdok. Tento klišé, trápny horor, plný okukaných lakačiek som radšej nedopozerala. Jednu hviezdu z milosti a za obsadenie Seana Beana a Kita Haringtona... teda rozmyslela som si to, radšej dám odpad