Drive Angry (2011)

POMO povedal ze 3 hviezdy su prilis, ale dve by vyzneli ako nepochopenie nadhladu. Podla mna uz aj dve su prilis a tu jednu davam s nadhladom :D

Sherlock (2010) (seriál)

Ako vždy som si prečítala niekoľko negatívnych komentárov a celkom ma pobavilo že každý druhý napísal že Sherlock(2010) vykráda House M.D.(2004). Rada by som ako protiargument povedala že House M.D. je inšpirovaný práve klasickými príbehmi Sherlocka Holmesa, takže o vykrádaní jedného seriálu druhým by sa tu asi ťažko dalo hovoriť keď majú rovnakú predlohu. Mne sa nový Sherlock páči, novodobé prostredie mi nevadí, Benedict Cumberbatch je dobrý herec, Moriarty je totálne nesympatický ale tak to asi malo byť :D jednoducho celková spokojnosť z mojej strany.

Ultraviolet (2006) odpad!

Neskutocne sklamanie! Od Kurta som cakala omnoho viac :/ Je to velka skoda, otrasne lacne efekty (aj ked sa mi pacilo ako si mila menila farbu vlasov a oblecenia :D) Scenar??? Tak to ma podrzte : Hroza! To male decko vobec nevedelo hrat a neskutocne ma vytacalo. Ostatni nevedeli hrat tiez, ale boli znesitelnejsi. Hlavna zaporna postava bola vyslovene zle napisana. Vacsina scen bola robena na efekt co by az tak nevadilo pokial by to nebolo do oci bijuce.(napr. scena kde sa Mila prechadza naha po chodbe) celkove skore 1 hviezda. UPDATE: dosla som sem po dvoch rokoch z neznamych dovodov a uvedomila som si ze 1 hviezda je privela cize ODPAD

Aeon Flux (2005)

ja vam neviem.... potencial by to malo, namet sa dal spracovat lepsie ale lacne efekty to dost potapaju aj scenar mohol byt lepsi.. niektore sceny su vyslovene na smiech.. skoda :(

Resident Evil: Odveta (2012) odpad!

pozrite, poviem to na rovinu. je to kravina. ja mam fakt rada resident evil ale jednotka bola super ultra najlepsia a odvtedy to s urovnou ide dolu vodou :( tento konkretny diel nesplna nic... ale po vsetkych tych ostatnych dieloch som ani nic necakala :D dufam ze uz dalsiu takuto sracku nenatocia :D

Alenka v říši divů (2010) odpad!

ja neviem co na tomto filme vsetci vidia! je to sterlna disneyovska.... (som dama tak sa nevyjadrim :D)

Sněhurka a lovec (2012) odpad!

jedine co stoji za zmienku je herecky vykon Charlize Theron, vsetko ostatne su sracky...

Avengers (2012)

bolo to predvidatelne a typicky americke, ale pobavila som sa. jeden s tych lepsich komixovych pocinov.

Thor (2011)

nemozem si pomoct ale mna to vobec nenadchlo...