Iron Man 3 (2013)

nie nie nie, viac ako 3 hviezdy vazne nedam. niektore vtipy boli dobre ale niektore sceny boli naopak tak absurdne ze to vyvolavalo nezelany smiech u divaka... ako nebol to najhorsi film ale viac ako 3 si to nezasluzi

Arrow (2012) (seriál)

vizualom na 4 hviezdy ale niektore dialogy su take strasne ze som musela strhnut 1 hviezdu.... rozmyslela som si to toto si nezasluzi viac ako 2 hviezdy herec v hlavnej ulohe absolutne nezvlada dialogy a jeho nemeniaci sa vyraz na tvari ma dost irituje.

Mojsejovci (2005) (pořad)

Keď chodilo toto v telke tak som si hovorila že je to debilina prvého kalibru, ale keď začali chodiť VyVolení a Big Brother tak som si uvedomila že až také zlé to nebolo.

Čo na to Mojsejovci? (2007) (pořad) odpad!

Čo na to Mojsejovci???!!!! Nič, lebo to nikoho nezaujíma!

Nevesta pre milionára (2006) (pořad) odpad!

ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ... hovadina jak svet alebo ako to povedali v SOS "Nevesta pretoze milionar"

Puls 3: Invaze (2008) odpad!

Pulse 1 a 2 som zhodnotila slovami mega shit a super duper shit???? tak toto uz je potom extreme :D famozny shit ktory prekonal vsetky ostatne shity na tomto svete :D pred chvilou som citala odpadove komentare k matrixu... ludia ktori ich pisali by si mali pozriet toto aby vedeli co si zasluzi hodnotenie odpad :D vlastne toto si nezasluzi ani odpad :D toto by malo byt v kolonke zle zrecyklovany odpad :D

Puls 2: Posmrtný život (2008) odpad!

pri pulse1 som hovorila ze je to mega shit??? tak toto je potom super duper shit :D normalne neviem co mam kritizovat skor :D tak zo len zhodnotim slovom sracka :D

Puls (2006) odpad!

mega shit na ktorom som sa dobre zasmiala :D

Green Lantern (2011) odpad!

Všetky moje komentáre sú väčšinou na jedno kopyto, a to z jednoduchého dôvodu, buď sa mi film páči alebo nepáči. Toto je ale výnimka. Moje vnímanie sa dostalo do úplne novej roviny. Green Lantern na mňa nepôsobil zle alebo dobre, pôsobil na mňa nudne. Tak strašne nudne ze po 30 minútach som ho vypla a už ma vôbec nezaujímalo co sa v nom stane ďalej. Takže ďakujem Green Lantern za to že u mňa vytvoril novú kategóriu filmov ktoré patria pod označenie ODPAD.

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Teraz si o mne strašne veľa ludí bude myslieť ze som sa zbláznila, keď dávam 5 hviezd, ale tento seriál bol dôvodom prečo som ako malé decko nechcela chodiť v nedeľu do kostola. Myslím že je to seriál určený hlavne deckám a v danej dobe bol parádny. Spomínam naňho s nostalgiou aj keď to potom cele pokašlali tým ze vymysleli ešte asi 150 dalších druhov Power Rangers (napr. mystic force a pod.) Pre mňa je to jednoducho seriál môjho detstva :)