• Thriller

Parlament - Série 1 (2020) (série)

Dobře jsem se bavila a vůbec nejsem zklamaná ani euroskeptická. Jsem překvapená,že se tolik zemí a národů vůbec někdy dohodne. Nedělám si iluze o tom,že politik je člověk bojující za dobro svého národa.

Normální lidi (2020) (seriál)

Troufám si tvrdit,že mi tento seriál částečně pomohl pochopit generaci mileniálů. Neříkám,že zcela a nahlédnutí to pro mě bylo. Jako většinou u každého problému v dospívaní a osamostatnění se hraje roli prožité dětství.Vidím,že to nezměnila ani překotná počítačová doba. Spíše to ještě zhoršila. Tito mladí lidé jsou ještě více citliví než předchozí generace( I když matka Marianne by zničila i méně citlivou bytost zcela jistě), a potřebují více lásky a jistoty. No ale tato doba tomu nepřeje.

Malá bubenice (2018) (seriál)

Napínavé,nenudí a dokáže nadchnout. Kdo má v tomto příběhu pravdu je těžké rozsoudit.Ale kdo za tuto situaci může to víme zcela určitě. Angličané.

Arctic: Ledové peklo (2018)

I já se přidávám k těm ,kteří milují Madse Mikkelsena a mohli by na něj koukat i déle než 97 minut. Paří k těm hercům kterým věřím co právě hrají a tak je to pro mne zážitek.

Barbaři (2020) (seriál)

Docela napínavé a koukatelné,občas ale málo uvěřitelné. Když má někdo páchnout prasečím chlívkem tak by to mělo být cítit i pohledem. Vím,že herečky chtějí vypadat dobře,ale lak na nehtech. Přesto,že byl bezbarvý.

Temný les (2020) (seriál)

Občas trochu nelogičnosti a málo odpovědí. Ale je pravda,že ukázat neschopnost prokuratury vlastně jakousi odpovědí je.

Noční agent (2023) (seriál)

Trochu místy jako pohádka o tom jak dobro zvítězilo nad zlem. Ale vcelku napínavé a koukatelné.

Kukačky - Série 2 (2023) (série)

Druhá řada již není tak překvapivá jako ta první. Jediné překvapení si tvůrci nechávají na konec. Zřejmě potřebovali na závěr něco více zásadního. předchozí díly jsou nabity emocemi což se v takovém soužití dá očekávat. Upřímně si vůbec takovou situaci nedovedu představit,přesto,že mám někdy pocit,že syna mi museli vyměnit. Ale rozumný rodič pozná,že vlastnosti kterými jeho potomek disponuje už někde viděl.

Ozark (2017) (seriál)

Spokojenost. Seriál,který se zdánlivě podobá perníkovému tátovi. Ale je to akce celé rodiny a to přináší nové a jiné momenty. Opět temné stránky ,které údajně dřímají v každém z nás. No věřila bych tomu. Člověk je složitá bytost,která má bohužel mnoho společných vlastností se zvířaty.

Časové pásmo bylo změněno