• Thriller

Godless (2017) (seriál)

Ačkoli nejsem fanouškem westernu tak tento seriál mě uchvátil. Není v něm nic objevného, nového,ale přesto zaujme svým zpracováním.Dobrá kamera,napětí a dobré herecké výkony.Pif paf.

Capote (2005)

Filmová lahůdka s třešničkou Philipem Seymourem Hoffmanem. Je to už 6 let co odešel a je věčná škoda,že už nás neoblaží svým fascinujícím hereckým uměním.Nikdy na něj nezapomenu!!

Papírový dům (Netflix verze) - Série 4 (2020) (série)

No trochu nastavovaná kaše.Některé věci jsou nepochopitelné.ale protože jsem si už postavy zamilovala,tak mě to pořád baví. A španělština je tak sexy.

Staříci (2019)

Úžasné herecké výkony,přímo lahůdka.Pohybovat se na vozíku a hrát invaliditu není úplně jednoduchá záležitost.Klobouk dolů.Téma vyrovnání se s minulostí má u nás ještě hodně dohánět.Když už se to nestalo právně ,tak aspoň umělecky.

Gentlemani (2019)

Mimo to,že film je úžasně svěží,vtipný a zábavný je plný úžasných hereckých výkonů.Velmi mě překvapil Hugh Grant,kterého jinak moc nemusím.

Zaklínač (2019) (seriál)

Je pravda,že postavu Geralta si člověk podle knihy představí jinak,ale je to vůle režie.A režisér a maminka mají vždycky pravdu tak co naděláte.

Učitel - Série 2 (2017) (série)

Přehlédnu-li některé uspěchané nesrovnalosti,které odebírají seriálu uvěřitelnost tak je to přiměřeně napínavé.

Místo zločinu Ostrava (2020) (seriál)

Průměrná detektivní zábava.Ničím nepřekvapila.Některé díly byly tedy velmi podivné jako například Kubelíkův případ! To jsem podezřívala Pavla Kříže,že si něco zobnul! Nebo režie! Nebo všichni!!

Poldové a nemluvně (2020) (seriál)

Nepříliš povedená zábava a to jsem tolerantní! Dialogy,které rozhodně nejsou ze života a zápletky,které jsou rozplétány takovým nudným a pomalým způsobem,že si už přejete ať to skončí!!

Zrádci (2020) (seriál)

Zvláštní styl vyprávění,kamera,která nelichotí obličeji.Ale přesto a právě proto zajímavé a odlišné.