• Thriller

Herec (2020) (seriál)

Opět po dlouhé době talent typu Rudolf Hrušínský.Byla jsem herectvím Jana Ciny ohromena a zárověň si jej vychutnala . Klobouk dolů.

Temný případ - Série 3 (2019) (série)

Třetí řada seriálu je zajímavá opět třemi časovými roviinami,které herci bravurně zvládli.Dle mého názoru trochu málo prostoru pro Rolanda.

Kandidát (2013)

Vtipné dialogy založené především na vztazích mezi Slováky a Čechy.Vcelku vážné téma pojaté komediálním způsobem.

Zdravotník (2020)

Pobavila jsem se a to jsem měla ten večer v úmyslu.Navíc pohledný herec,který sice svou rolí není moc sympatický,ale přsto příjemný na pohled.

Šarlatán (2020)

Člověk potřebuje naději a ubezpečení pomoci.Bylinky jsou berličkou a používaly je naši předkové.Jsou dodnes součástí téměř všech léků.Ale lidí,kteří vám dokážou dát naději a vzbudit tak naše uzdravení zevnitř je málo.Chybí pořád.Medicína dnes umí udržovat při životě ,ale né vždy vyléčit.

Malé ženy (2019)

Předchozí verze z roku 1994 byla pro mě nějak opravdovější.

Judy (2019)

Hodnocení za herecký výkon hlavní představitelky!V její postavě opravdu cítíte unavenou zchátralou osobnost ,kterou život ve zdánlivém pozlátku vytvořil.

Tiché doteky (2019)

Určitě si všichni vzpomněli na kauzu Kuřim s týranými,prý vychovávanými dětmi.

Anna (2019)

Zábavná hra špionů plná zvratů a napětí.A hlavně můj oblíbený Cillian Murphy a úžasná Helen Mirren.