• Thriller

Tajné město (2016) (seriál)

Drsný svět politických strkanicí,kde jako všude na světě obyčejný lid jen přihlíží s pocitem,že žije v demokratické zemi a svým hlasem hozeným do urny řídí chod země.

Tenkrát v ráji (2016)

To se trochu nepovedlo!! Ani mě to nedojalo,ani nepobavilo.Ani ani ani.Hlavní hrdina musí být v takovém příběhu sympatický,aby jste se o něj báli.Ale to nemůže být neherec.Zbytek už to pak nezachrání!

Teorie tygra (2016)

Prvoplánový humor,který pro mě nebyl humorný.Klišé o vztazích mezi muži a ženami vedený jen jedním směrem. Myslím si, že máme na víc.

Učitelka (2016)

Skvělý herecký výkon.Už to je důvod film vidět.Jinak si myslím,že nejen tato učitelka,ale jí podobní lidé přežijí jakoukoli dobu.A že jich bude!!

Ve jménu krve (2016)

Mel Gibson stárne a neumí se s tím poprat.Tato potřeba ukázat světu,že ještě nepatřím do starého železa,že vypadám chlapsky a tím i sexy, je u mužů tohoto věku velmi častá.Někteří časem a někteří bohužel nikdy dojdou k poznání, že chlapský šmrnc tkví v něčem jiném než mít svaly,rvát se a dobře střílet.Nuda.

Velká čínská zeď (2016)

Zábava a vizuální zážitek.Ne historický snímek.Film se o to ani nesnaží.Prostě jen zábava.Není třeba v tom hledat něco jiného.Já jsem se bavila.Takových snímků je v našich kinech nepoměrně málo a nevím, že by se snažily o něco jiného,než pobavit.

V pasti (2016) (seriál)

Když se na seriál dívám tak nutně potřebuju deku.Je fakt tak sugestivní,že mě mrazí.A to ne jenom z toho sněhu a věčné vánice.

Vražedná konstelace (2016) (seriál)

Severský detektivní seriál.který je na rozdíl od ostatních tak nějak více barevný.Není tak vizuálně ponurý,ovšem svým obsahem syrovosti a otevřenosti se od většiny podobných neodklání.Mám osobně velmi ráda tento styl.Jsou to krajiny nedotčené katolickým puritánstvím a to je mi velmi blízké.Zatracená Bílá hora.

V zajetí démonů 2 (2016)

Jelikož je horor můj oblíbený žánr,který vyhledávám pro uklidnění,(vím,zní to divně,ale u mě to funguje)tak nemohu sednout na zadek.Řemeslně skvělé,ale chybí nový nápad.

Za každou cenu (2016)

V každém člověku dřímá zlo,které se dostane na povrch za určitých okolností.Ty jsou pak pro každého různé.Ale máme ho v sobě všichni.