• Thriller

Posedlost (1992)

Někdo se vyřádí v mládí a to je ta lepší varianta a ten kdo to potlačuje či nemá příležitost,toho to potká ve zralém věku.No a tady se nabízí příměr, že nejlíp hoří stará stodola

Kleopatra (1963)

Byl to můj úplně první film v kině, takže je to srdeční záležitost.Byla jsem ještě dítě a bylo to v Indii ve městě Tiruchirapalli.Samozřejmě v angličtině a překládal můj táta, který nestíhal všechno,ale i tak zážitek.

Peklo v podzemí (2006)

Neskutečně nudné, přála jsem si ať je to sežere všechny a hned.

Malý dům (2010) (TV film)

Moc se mi líbil závěr filmu, asi bych to udělala s chutí taky.

Jezero smrti (2008)

Pro úžasný závěr dávám čtyři.Krásně zapadá do atmosféry celého filmu.

Před půlnocí (2013)

Máte - li už pár let partnerství za sebou tak si to skvěle vychutnáte a zjistíte, že úpně stejné problémy prožívají lidé úplně stejně.Myslím, že je to velmi úlevné a poučné.A možná se to hodí i těm, kteří ještě nejsou ve vztahu tak dlouho.Třeba by ubylo rozvodů a rozchodů s vědomím, že není vztahů bez problémů.

Vichry války (1983) (seriál)

Vsadí - li seriál na vyprávění, kde se mapování dějin skloubí s osudy jednotlivců je vyhráno.Nic není člověku tak blízké jako příběhy obyčejných lidí než strohá fakta a čísla.Navíc seriál nepostrádá napětí a švih.

Oněgin (1999)

Opravdu povedené zpracování ruské klasiky.Nešťastný Oněgin,poetické záběry přírody.Krásný zážitek!

Světová válka Z (2013)

Svěží a napínavé.I přes svou délku si film udrží napětí.Ačkoliv motiv zombie se jeví v reálném světě neskutečný tak představa zmutovaných virů je čím dál tím víc reálná.A tak i proto je film zajímavý.

Malý svědek (2001)

Osobně mě nudí,když je předem jasné jak to dopadne a navíc se tento děj i táhne.