• Thriller

Zpátky do ringu (2013)

Dobře jsem se bavila a to americké komedie nemusím.Snímek nemá americká sladká a mravoučná místa.Když tak jenom snesitelná.

Rváčův deník (1995)

Leonardo DiCaprio nám v tomto filmu dokazuje, že se jeho velký talent projevil už i v mladším věku.Navíc teď vypadá hodně dobře i po fyzické stránce a tak se těším na každou další roli.

Klauni (2013)

Něžné,smutné,dojemné s jemným humorem.Mě osobně film dokonce 2x rozplakal,protože mi asocioval některé věci z mého života.Opět jeden z filmů na který myslím před usnutím.Děkuji.

Konzultant (2013)

Asi tak 3 dny pořád přemítám jak film ohodnotit, protože mě rozhodil a to mám u filmů ráda. ale tentokrát nějak jinak.Pořád přemýšlím nad směsicí žánrů, které se ve filmu objeví a nepřišla jsem na to ,který byl režisérovi nejblíž.Opět mě nezklamal Javier Bardem se svým herectvím, které si vždycky užívám.Některé scény filmu jsou hodně povedené, ale dohromady to vše nějak nesedí.Přesto budu ještě o filmu dlouho přemýšlet a hned tak na něj nezapomenu.

Barva pleti (2008)

Průměrné zpracování závažného tématu, který sám o sobě není černobílý, ale velmi složitý a těžko řešitelný.Ale vžijeme -li se do dítěte , které se narodí a nic neprovedlo jen má nežádoucí barvu pleti a neví kam patří, tak najednou pocítíme bezmoc jedince a tento pocit aspoň jednou v životě zažije každý z nás.

Bratři (2009)

Abych tento film ohodnotila více body nesměla bych vidět původní dánský snímek.Americký styl prostě všechno přehluší.Postavy nejsou dobře propracované jako by měl režisér strach, že americké publikum trochu více psychologie neunese.

Příběh kmotra (2013)

Takový slušně průměrný film u kterého jsem se nenudila,ale je vidět , že tento žánr u nás ještě není příliš doma.Ondra Vetchý pro mě velmi autentický.

V sobotu večer, v neděli ráno (1960)

Období protestu proti životnímu stylu svých rodičů,které je téměř totožné na celém světě.Jen se mění kulisy a způsob.Obvykle se však ze všech rozhněvaných mladých mužů stávají postupem času jejich otcové.

Klec bláznů (1978)

Komedie s typickým francouzským humorem,který je nenapodobitelný .Americký remake je prostě americký.

Rivalové (2013)

Musím dát plný počet za excelentní herecký výkon představitele Nika Laudy.Měla jsem pocit, že je to on.Pamatuju si jej v rozhovorech pro novináře, které v té době dávali i v socialistické televizi.Navíc je film napínavý a udrží pozornost po celé 2 hodiny. Moc jsem si to užila.