• Thriller

Klec bláznů (1978)

Komedie s typickým francouzským humorem,který je nenapodobitelný .Americký remake je prostě americký.

Kulový blesk (1978)

Nesmrtelné hlášky,které se dostaly do podvědomí většiny lidí a jsou tudíž nesmrtelné.Humor ,který mě stále dokola pobaví a nikdy se neomrzí.

Mladý muž a bílá velryba (1978)

Pro mě je to nejlepší zpracování knížky Vladimíra Párala.Jeho knížky jsem v pubertě doslova hltala a toto zpracování nejvíce korespondovalo s mou představou při čtení knížky.

Prožít si své peklo (1977)

Drama ze kterého nemůžete večer spát.Navíc excelentní herecký výkon hlavní představitelky.Ještě více působivé když už sami máte děti.

Den pro mou lásku (1976)

Přijít o dítě je pro mě a dle psychologů to nejhorší co ženu může potkat.V podstatě se s tím nikdy nevyrovná.Film jsem viděla už mockrát a pokaždé žasnu jak lze tuto bolest přenést na plátno.

Dým bramborové natě (1976)

Pan Vláčil ten fakt uměl.Už jsem samozřejmě film viděla dříve a jelikož se mi pořád líbí tak platí slova pana Menzela.Nedříve na začátku je poctivá řemeslná práce a pak se z něj stane umění.

Orel přistává (1976)

Vše postaveno na Michaelu Cainovi,který je tak oslňující,že zapomenete,že je to záporná postava.Znamenitě mu ovšem sekunduje Donald S.

Sarajevský atentát (1975)

Tuto historickou událost jsem snad ve filmu ještě zpracovánu neviděla a proto oceňuji snahu přiblížit téma touto cestou.Podle dostupných zdrojů se film drží faktů a ani dějově není nudný.

Smrtící věž (1975) (TV film)

Thriller, který neurazí,ale ani nenadchne.Jestli byl celý děj podle skutečné události tak je dost zvláštní jak pracuje policie v USA.Naprostý chaos ,naprostá neschopnost udělat cokoli smysluplného.Jeden jediný policista sám vše vymyslí a uskuteční.

Šeptající fantom (1975)

Hloupé a naivní dialogy,už v po první vraždě jsem odhadla vraha.Téměř žádné napětí.Hvězdičku dávám jen kvůli slovenským hercům pro které mám slabost.