Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

A co ste jako kurva čekali?Tarkovského??!? :D Upírská béčková blbina, která minimálně první hodinu funguje skvěle i přesto, že akce je místy otravně digitální (scéna s koněma mě baví ještě teď) a má nesympatického hrdinu, který mi ovšem hodně ve xichtě připomínal dědu Neesona a taky když ho pak namaskovali jako dědu byl to prostě Neeson.Určitě sem čekal trošku něco jiného, hlavně to sraní do politiky a přechod na vážnou notu filmu značně ublížil, protože se tam prostě zoufale nehodil a unylý konec to teda vůbec nezachránil a vše od první hodiny je skoro odpad jak vyšitý, ale za tu první hodinu 3* slabé vykouzlím, protože upírská béčka mám rád, bavil jsem se a pořádných upřích béček není nikdy dost.Berkmambetov nevynechal svůj šílený trademark na šíleně nemožné věci, když totiž zrovna nejezdí někdo ve Ferrari po venkovní stěně ruského mrakodrapu nebo neohýbá kulky za roh, chytá rukama koně a seká stromy jedním vrzem.Prostě oddechová a Rková!!! zábava, kterou zabije poslední půlhodina.Nebudu v hodnocení tak přísnej, ale uznávám že tohle dílo je autorský epic fail.55%.

Abraham Lincoln vs. Zombies (2012) odpad!

Do prdele!Tak tenhle chlap že točil Pozemšťana?Jsem se těšil na nějakou příjemnou blbinu od Asyláků a ono se to zase snaží být snad vážné nebo co :D Nemá opět cenu vůbec mluvit o nějakých hereckých výkonech, nebo výpravě, ale čekal jsem nějaké westernové městečko, plné zombie a partu tupých ochotníků se sekáčky na maso.Jenže ono je to celý natočený v pevnosti vzhledově ne vzdálené Terezínu, kde parta fousáčů ve fraku kosí namaskované ochotníky, kteří se ani nepohnou a vůbec nejeví zájem o masakr normálně.Tuhle apokalypsu by přežil i slepej, hluchej a blbej retard....teda jako režisér.Škoda, chtěl sem se s lahváčem a rychloposuvem pobavit, ale stihnul jsem u toho ještě vařit a uklízet.Asylum já chci zase nějakou obří mega veverku.Totální shit i na Asylum, kde je kurva Lórenzo???0%.

Abschussfahrt (2015)

Nepovedený pokus vyždímat něco ze slávy Fakjů pane učiteli v kombinaci s kravinama jako byly Eurotrip, Kluci to chtěj taky a podobný druhořadý komedie pro puberťáky. Jediná zajímavost pro našince může být to, že se točilo převážně v Praze, takže lokace a nádherná Krézlovka v cameu u vstupu do klubu. Pro mě to je zajímavý tím, že sem si v tom taky zaštěkal komparz a viděl jsem ten svůj xicht hned vedle hlavních představitelů. Plus zjištění, že Tim Trachte zásadně nevstává ze židličky, či nevylejzá ani z vyhřátého stanu od napajedla a celý to za něj zrežíroval jeho asistent.

Adamova jablka (2005)

Nebýt to do morku kostí prolezlé náboženstvím, možná by mě to oslovilo ještě víc. Jensena jsem zaregistroval před 10 lety, kdy jsem poprvé viděl Blikající lucerny a ty zbožňuju do dnes, po jejich nedávné repríze jsem si uvědomil, že jinak jsem tvorbu tohohle dánského chlapíka tak nějak ignoroval. Adamova jablka jsou mnohem vážnější a ještě divnější, ale díky Thomsenovi s Mikkelsenem kteří předvádějí skvělé herecké výkony jsem se dokázal bavit i přes náboženské téma, které ze srdce nesnášim, ale už při druhém setkání s Jensenem mi bylo jasné, že svěžest Blikajících luceren je ta tam což mi potvrdil před chvilkou Řezníkama a těch 82% tady je opravdu notně přes čáru. Zatímco se jiní tvůrci zlepšují, Jensen spíš ne. 70%.

Adrenalin (1996) (TV film)

klasická německá akčňárna,kterou sme tenkrát viděli s bráchou v televizi.nikterak originální ale když máte rádi akční filmy,tak adrenalin vemete velice pozitivně,protože jde hlavně o tu akci a japak se film jmenuje?no přeci adrenalin!:-)

Aeon Flux (2005) odpad!

myslel jsem si,že nejdebilnější novodobou sci-fi je ultraviollet....ježiš!to sem se splet!:-)

Aféry (2011) (seriál) odpad!

Jo,luxus.Tak Pavel Kříž definitivně dokázal že jeho herecká karierá je v prdeli.Měl si zůstat v Kanadě Pájo,aspoň bych si tě nepřestal vážit...a to ses mi podepsal na účtenku od piva,na plese zdrávky....asi ji vyhodim.

After Porn Ends (2012)

"Dojemný" fňuk dokument o lidech, jenž polykají věci ze kterých by zvracel i krokodýl.V tomhle ohledu budu zřejmě trochu pokrytec.Jako každej normální člověk proti péčku nic nemám, nejsem ten typ člověka, co bude tvrdit "ježiš" fuj, hamba a pak se v temným pokoji kouká jak Asia Carrera polyká něco podobného menší anakondě,ale faktem zůstává, že ty lidi asi nikdy nepochopím a rozhodně bych nechtěl být členem rodiny, která je proslulá tím, že mamka může za všechny předčasné ejakulace mých spolužáků.Osobně když vidím fotky na fejsu, kde se Kiara Mia fotí s rodinou hodinu poté, co brutálně mrdala dva mladíčky v bazénu a za týden to uvidí celý svět, je mi i trochu na blití.Pokrytecké jako prase, já vím.Ale myslím si, že takových lidí je hodně, co na porno koukají, ale děkují bohu, že s tím samotní nemají nic společného, protože např. já bych s tímhle cejchem vážně žít nechtěl a samotní můžete v dokumentu vidět, co se z těch lidí nakonec stane,90% z nich jsou buď alkoholici, nebo vyléčení alkoholici.Asia Carrera oteklá stará paní závislá na nadrolomu a chlastu, Raylene dojemně pláče, jak miluje svého synka, že pro ní je vším a že v pornu končí a není to tak dávno, co zase začala mrdat za těžký love a nejvíc smutná byla asi Houston.Její rekord 500 chlapů za večer, to bylo už zahranicí i mých osobních názorů na tenhle průmysl a to i přesto, že pornoherečka to byla opravdu nádherná.Když jí vidíte teď, jak se celá napuštěná botoxem s vizáží umělohmotné pany ve svých padesáti letech lopotí na o třicet let mladším páskovi, skoro se až stydíte za ní.Každý má na porno nějaký názor, kdo tvrdí, že se nedívá a přijde mu to odporné, je buď 50. letá katolička nebo strašně kecá.Já to netvrdím, ale taky netvrdím, že těm lidem rozumím a vůbec se nedivím, že většina z nich končí sama, zlomená a se závislostí na chlastu nebo lécích proti depresím.60%.

Aftershock (2012)

Prvních 35 minut děje jezdí přitroublý taťulda ( do jehož role se Roth zoufale nehodí ) plešatý, obtloustlý šukač, přecitlivělý impotent, ruská čubka, snědá čubka a frigidní lesba po krásách a diskotékách v Chile, vy zoufale nechápete, proč se musíte půl hodiny koukat na připitomělé dialogy a ožralý lidi na párty a pak najednou přijde příjemné překvapení.S prvním záchvějem půdy přicházejí taky rozmačkané lebky, usekané ruce, rozdrcené kosti, vtipné smrti, tak trochu i parodie na katostrofický filmy a hlavně sympatické a nečekané umírání hlavních představitelů.Do toho všeho krvavýho chaosu přichází partička nasranejch vězňů a po pár otřesech a svižném tempu přijde výborný, leč hodně.....hodně předvídatelný konec.Celkově vzato svižná a překvapivá jednohubka, která kdyby první čtvrtinu filmu nesledovala jen tlachání a tancování a nebyla sestříhaná na rating R, ale zůstal jí původní NC-17, mohla to být Guilty Pleasure krvavá jízda.Takhle to je lehce zábavné béčko, ke kterému se dá ale určitě někdy v budoucnosti vrátit, když si to pustíte od 34 minuty a 40 sekundy :) a zvrhle rádi sledujete jak se režisér nesere s vykosováním hlavních postav příběhu :D 60%.