Lovec policajtů (2001)

Poslední dobrej film se Segalem v hlavní roli.Svižná akce,dobrej příběh a hlavně skvělej DMX.Stevne měl si odejít po tomto filmu do důchodu,odešel bys jako hrdina a ne jako prase.

Žoldáci spravedlnosti (2006) odpad!

Steven nás bude dál a dál přesvědčovat otom že jeho kariéra je v hajzlu jako posranej papír.Kdo už proboha spláchne????

Dnes zemřeš! (2005)

Bože!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Takový sračky jaký nám pan Steven dává pod nos sou fakt na poblití!!Je to nuda,zmatenej příběh,hrozná hudba už v dvd menu a hlavně Steven Prase Seagal.Už se zahrabej někde do hlíny nebo to brzo udělá někdo jinej.

Kalhoty v pozoru (2000)

Klasika,pár vtípků,nějaký ty hezký slečny a fakt hustej RED BULLL

Univerzální voják: Zpět v akci (1999)

Jako smrad jsem to viděl v kině a moc se mě to líbilo.S odstupem času uznávám, že svěřit režii kaskadéru Micu Rodgersovi byla sebevražda, ale podíl na komičnosti snímku má samotný Van Damme, který byl tou dobou závislý na koakinu a procházel jsi tím svým ´´slavným obdobím´´ kdy jeho herectví čítalo lachtaní výraz ve vobličeji a trhané pokusy o špetku nějakého drsného výrazu, při čemž definitivně ztrácel ten svůj břitký švih.Na druhou stránku je to ultimátní béčko, plný super hlášek a finální bitka je maximální a co je důležitější, děj má nějaký smysl.Rozhodně to není nejslabší Van Dammovka a rozhodně by si zasloužila víc %, o proti 3tímu a 4tému dílu vlastně takový filmový klenot.49%.

Inferno (1999)

Všichi ale oravdu všichni lidi kteří se podílely na výrobě tohoto byly stopro na coxu protože tohle je tak šílený že prostě ty dvě hvězdy dám.

Peklo (2003)

Ringo Lam spoléhal na Vandammeho herectví a ne na bojové umění a to udělal velice dobře.Perfektní drama v chladném ruském vězení s naprosto skvělím výkonem většiny herců.Bravo,bravo,bravo

Batman a Robin (1997)

Veliká haluz,nechápu jak mohl tak zručný režisér,totálně ztroskotat,navíc když měl po ruce tak dobré herce.Jako dítě sem to celkem baštil,teď si to věřte nevěřte občas střihnu taky(jednou za 3 roky:-) protože mě k tomu něco úchylného ve mě táhne.Je to neskutečný brak,zhovadilost a dokonalý odpad,pokud to ovšem srovnávaté s 1 a 2 dílem,pokud jen stím 3tím,je to vlastně super zábava pro děti a mentálně retardované(asi jsem něco mezi) :-) Arnold je prostě boží!

Probuzená smrt (2004)

Van Damme jako drsný gangster jdoucí za odplatou.Škoda že už tvůrci nechají Jean Clauda jen mluvit a střílet a navíc dost málo.Na druhou stránku opět dokazuje jak dobrý herec je.