Libertin (2004)

Film s obrovským potenciálem který bohužel místy zadupal do země nezkušený režisér Laurence Dunmore, skoro až žasnete, že někdo takový dostane k dispozici tak náročný film, jak výpravou, tak hereckým vedením.Sexuální podtext je místy skoro až přehnaný, ale možná právě to dělá film asi nejvíce zajímavým, protože film jako takový nemá moc silný příběh ani emoce a celkově postrádá příběhově hlubší význam, což je vina hlavně režiséra.Ovšem dialogy jsou lahůdkové a Johny Depp hraje jako vždycky naprosto famózně,Libertin je takovým béčkem v poli historických filmů, nedokáže vás strhnout výpravou, bitvami ani příběhem plném intrik či zrady, Libertin vás zaujme komediální stránkou, nabušenými hláskami a skvělým Johnym Deppem. ,,Jsem čuramedán, hrát malou Klitoris je pod mou úroveň´´ :D 69%.

Lovci myšlenek (2004)

Slušnej krimi snímek,kde vás bohužel velice utnout dva podstatné zářezy do rakve ;-D

Malá černá skříňka (2004)

bože!co se to děje????!!!!!nekecám,ale brittany jsem nikdy moc neznal,v poslední době jsem sní shlédnul tři filmy a začal jsem se o ní zajímat,protože se mi moc líbila a přišla mi hrozně roztomilá.tak jsem si řek že si začnu shánět filmy,ve kterých hraje a na štedrej den mi brácha napsal textovku že zemřela!to si ze mě už krutý filmový osude děláš prdel!neřikám že jsem jí nějak opravdu znal,ale chtěl jsem.mladého člověka je vždy škoda,navíc když jím je tak krásný a roztomilý člověk jako brittany.nemůžu říct že by mě její smrt vzala tak jako swayzeho nebo jacksona ale je to rozhodně smutné a pro filmový svět škoda.jinak film málá černá skříňka je klasické romanické klišé,pro nedělní večer,kde hraje krásná brittany a dost ujetá a vtipná holly hunter.R.I.P SLEČNO S NEJKRÁSNĚJŠÍM HLASEM A OČIMA.ach jo.

Mechanik (2004)

úžasně svazující film.christiane bale,který kvůli roli nespavostí trpícího mechanika,shodil 30 kilo je úžasnej.nechápu ho,vypadá tam jako vězeň číslo 7235 z terezína,ale hraje skvěle.postupně přichází o rozum,čím dál víc se mu vzdaluje skutečnost,že už ani neví co je realita a fikce,stejně tak jako já,sedíc v křesle,kousajíjc si palec u nohy a zaboha nemůžu přijít nato,co se v tom filmu děje.a bum!totálně šílený ale perfektní finále mě odrovnává a já bez pochyb a s radostí dávám 5.a umisťuji mechanika mezi svých osobních top 10 mezi dramaty samozrejmě,perfektní film.

Million Dollar Baby (2004)

Děsivá tlačenka na city, předurčená k tomu aby posbírala co nejvíc Oscarů a přesně v tom duchu je i točená, uměle a vykalkulovaně.Přesně tak, aby to akademici i diváci sežrali i s navijákem, což 88% mile dokazuje.Nejsem ovečka, nemám rád kalkul, odmítám jít s davem.Bože lidstvo, filme, tvůrci...proberte se.20%.

Mluv (2004)

Děti sou svině,to mi víme.Pubertální zrůdičky bez špetky svědomí,to mi víme.Šikana je hnus,to mi víme.Ale hlavně Kristen je miláček a skvělá herečka,to mi přece víme!Studené drama,ukazující tvrdou realitu odstrkovaných dětí,z nefunkční rodiny,jenž obklopuje řada nešťastých událostí,které znich dělají introverty.Jen mi tu nesedí Steve Zahn jako chápavý učitel výtvarné výchovy.Jinak solidní drama,za které měla prostě Kristen mít Oscara.

Modrý démon (2004) odpad!

žralok který má v tlamě neutronovou bombu a jmenuje se red dog??????huuuustý!!!!ale v blby slova smyslu.to musíte vidět!!!!sem sa nasmál:-)

Narko (2004)

Přiznám se,že o tomhle dílku sem se doslech jen proto,že v tom hraje Van Damme.ale když sem si to pustil bylo to super.vůbec bych ho v takovym filmu nečekal i když je fakt že tam hraje asi dvě minutky,tak sem se bavil jak cip.

Na stojáka (2004) (pořad)

Ruda z Ostravy a Matonoha!Jinak děs běs ;-)

New Police Story (2004)

jackie chan,jako troska,ve filmu plném brutality,kulervoucích scén,romantiky a odplaty,okořeněné skvělou hudbou.boží.