Poklad na Stříbrném jezeře (1962)

nejlepší mayovka.jako malý děcko sem to miloval.navíc teď sem byl na festivalu trutnov,kde sem měl čest na vlastní oči vidět pierra brice,a dokonce sem měl tu čest se ho zeptat na otázku,na kterou velice pohotově a vtipně odpověděl.měl sem i slzu v oku.pro mě bylo setkání sním opravdu zážitek.

Tři mušketýři: Královniny přívěsky (1961)

Když si představím, že cca moje babička byla v době uvedení filmu do českých kin cílovou skupinou je mi jí líto. Nevím jestli bylo horší trpět 40. let komunismu, nebo chodit do kina na tyhle sračky. Přeafektovaná sračka s naprosto děsným d'Artagnanem, kterého bych před gilotinou ještě vypenetroval kordem. Ještě že já byl v kině na mušketýrech s Charlie Sheenem, to byla aspoň sranda. 40%.

Zip 'N Snort (1961)

Jeden z nejlepších dílů, dneska v práci mě to fakt zabavilo, na 6 minut z 8 hodin :) 80%.

Flintstoneovi (1960) (seriál) odpad!

Jabadabadů dementi.Když mi bylo šest, řekl sem tátovi, jestli může tu debilní píčovinu přepnout třeba na něco se Schwarzeneggrem.Takže v pětadvaceti z toho mám ještě "smíšenější" pocity.Že je to od stejného produkčního a výtvarného týmu jako Tom a Jerry je prakticky největší haluz animovaných dějin filmu.0%.

Psycho (1960)

No dám tři,ale to už vopradvu musí bejt teda no tak jo.

Plán 9 (1959)

nebýt kultu zvaného ed wood,nikdy,opakuji nikdy bych v životě nevydržel 79 minut přívalu takovejch sraček:-)nedá se tu mluvit prakticky o ničem,žadný talent,žádná logika,nebo aspoň dobrá myšlenka.ono to je tak naprosto příšerný,až se občas musíte od plíc zasmát.jedna nádherná hvězda za nadšení,které do toho ed wood vkládal,teď už mi zbývá jen manos,ruce osudu,abych moch zjistotou říct,kdo že jest tím největším břídilem filmové historie.

Popelka (1950)

Naprosto úžasná podívaná.Krásná animace, skvělé dialogy, roztomilé postavičky (hlavně myšky krásně hláškujou).Prostě překrásná pohádka ze starý Disneyho školy, která má neuvěřitelné kouzlo a doslova šarm, o čemž si drtivá většina dnešních animáků může nechat jen zdát.Dneska sem na to náhodou po letech narazil a uvědomil jsem si, že je na čase oprášit Disneyho pecky z 50.let, páč se na ně prostě krásně kouká.95%.

Poslední mohykán (1947)

Jediný černobílý český film, ze kterého se mi nechtělo zvracet.

Katakomby (1940) odpad!

Vlasta Burian,nejpříšernější věc která se kdy stala české filmografii a ještě k tomu ho lidi uznávaj a vynášej do nebes,co se týče filmu samotnýho....další česká černobíla nesledovatelná fraška o ničem.Vydržel sem 35 minut,odpad.

Dědečkem proti své vůli (1939)

Byla to sice nádherná doba, plná etikety , principů a slušného chování , ale pro klacka z 21.století je to utrpení.