Milionový závod (2001)

Odporně vtipná oddechová komedie, která skvěle plní svou práci-pobavit... až trapně moc (až experimentálně) a žádné trpné emoce do toho... navíc by si to jistě zasloužilo nějakých těch 10% navrch.

Terminator Salvation (2009)

Ani nevím jestli se to má nazývat pokračováním nebo prequelem :). // viděno 1X 26.Října. 2013

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Neznám snad žádný zábavnější seriál, každý díl jsem viděl snad nejméně dvacetkrát a vždycky se zasměju z plna hrdla, pro mě je i těch 89% málo, tahounem pro mě vždycky byl a je Kryton, který podle mě nahrazuje tahouna tupouna Hollyho (,,Jídla máme hodně, dost na to aby vydrželo 30 000 let... ale došla nám všechen pěna na koberce,'' ,,Jak dny ubíhají, smiřujeme se se smutnou skutečností, že jsme sami v bezbožném, pustém,nepřátelském a nesmyslném vesmíru. Přesto se musíte smát, viďte?,'' ,,Za 3 miliony let co letíme vesmírem jsme zjistili spoustu zajímavých věcí, nejvyšší forma života je člověk, a nejnižší formou života je člověk, který si hrje s vláčky.''). Jsem si na 100% jistý že jde o můj nejoblibenější sitcom vůbec a navíc... Hodně uživatelů ke svým oblíbeným seriálům napíše že znají dialogy nazpamět, když to ale já napíšu k tomuhle, tak to myslím tak na 80% vážně. Za mě 300%

Futurama (1999) (seriál)

Za úžasné bych to nepovažoval, ale rozhodně lepší než simpsonovi, protože je tam o dost méně toho kreténského ujetého humoru hodného k zblití.

PanMáma (2013) (seriál)

Proč takhle soudit české seriály, pravda je to pěkná blbost, ale pěkně se přece u toho zasmějeme skoro k prasknutí, a že se u toho nikdo nesmějě !? kriste co je to s váma lidi . // poprvé viděno 2. Září. 2013

Nirvana: Smells Like Teen Spirit (1991) (hudební videoklip)

Další z moc přeceňovaných klipů bez příběhu a hodnotí se pouze za hudbu v něm a interpreta. Kdy vám už dojde že chci příběh?!?!?!

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Nechápu proč o tolik snížené hodnocení, je to přece náhodou super návrat legendy s lepšími triky, kvůli lepší době, myslím že nějak takhle by to vypadalo, kdyby se Indiana Jones točili v současnosti. Pro mě je to náhodou druhý nejoblibenější díl (po Poslední Křížové Výpravě), vylepšenější humor a pro Spielberga je LaBeouf skvělý mladý sympatický objev. Film mi příjde jinak scénářem zajímavý a ve všech směrech souhlasím se svou oblíbenkyní Galadriel. // ZAJÍMAVOSTI: // Chyba ve filmu: Ve scéně, kdy Indiana Jones (Harrison Ford) použije bič, aby jeho švihnutím vytrhl sovětskému vojákovi z rukou kulomet, je v záběru viditelné lanko předem omotané kolem hlavně kulometu. // Po filmu Temný rytíř (2008) se jedná druhý nejvýdělečnější film roku 2008. Současně jde o první snímek série, který nebyl nejvýdělečnějším filmem roku, přesto však jde o do té doby nejvýdělečnější film série. // Chyba ve filmu: Poté, co na hřbitově Indy (Harrison Ford) foukne šipku do Indiána, měl by Indián mít v ústech tupý konec, ne špičku. // Chyba ve filmu: Spalková (Cate Blanchett) musí pokrčit nohy, aby se dostala z dosahu mravenců. Když pod ní zastaví auto, má je natažené, ale mravenci ji neobtěžují. // Chyba ve filmu: V předcházejícím díle se Indyho (Harrison Ford) otec (Sean Connery) napil vody ze svatého grálu, ale stejně zemřel. // viděno 4X

Den nezávislosti (1996)

Příšerně klišé to ano, moc jednoduché to ano, více se dbá na vizální stránku než kvalitu scénáře, režie a výkonů to ano, ale právě asi proto se mi to tak líbí, filmy se lidem můžou líbit takhle nebo naopak a s pomalým tempem, výsledky budou podobné. // viděno 2X

První krok (2009) (seriál)

Co proti těm českým seriálům máte?!