Šmankote, babičko, čaruj! (1998) odpad!

To že nesnáším pohádky píšu ke všem pohádkám, ale tohle je hnus už sám od sebe.

Milionář z chatrče (2008)

Film v každém detailu dokonalý. V první polovině se film akorát rozjíždí ve druhé je to samé dobro z toho příběhu a vůbec všeho, úplně nejlepší je konec jak Jamalovi fandila snad celá Indie a z toho jsem byl fakt nervní. Nervozita a líbost ze mě jen zářila. A vůbec otázka nebo spíš dvě: Jak se mohl z chudého kluka ze slumu přes noc stát mediální celebritou mezi dalšími chudými lidmi? a zvláště ta ze začátku s možnostmi a) podváděl, b)měl štěstí, c)je génius, d)byl to osud. To je otázka celého filmu a zodpovězení na konci je prostě úžasné. Dokonalostí samou je tento film a osm oskarů si tato podívaná, kterou jsem si náhodou vybral jako sladkou tečku za svými letošními podzimními prázdninami sakra zaslouží. // viděno 1X poprvé 30. Října. 2013

Zvíře (2001) odpad!

Schneider si nedá pokoj.

Vodonoš (1998) odpad!

Vysloveně odporná zhovadilá parodie na parodii na film, u kterého bych musel mít 3‰ abych se nějak vůbec zasmál a navíc jsem to nedokoukal a prý to bylo považováno ze velmi vtipné a proto jsem si to stahoval, pak jsem zjistil, že jsem stáhl něco na co by byl ochotný se dívát kvůli pobavení leda negramotnej ožrala alias South Park.

Jmenuju se Earl (2005) (seriál) odpad!

Pro začátek bych se přiznal, že dříve jsem to miloval, než mi došlo na co se doopravdy dívám: Stupidní rádobyvtipný seriál o dementním chmatákovi se slovní zasobou neandrtálce a jeho ještě dementnějším bráchovi, který naivně dává své hříchy do pořádku (nic proti tomu poslednímu), poté co se rozvedl s promiskuitní, mrzutou a narcistickou blonckou, která dává najevo jak je chytrá, ale je stejně stupidní jako ostatní a svého manžela podváděla s jeho nejlepším kámošem aniž by proti tomu něco měl,výkony?,''humor?'', postavy? a oblíbená otázka 81% a jeden z nej. seriálů, jak se lidé opovažují. Z většiny postav charakterů je mi vysloveně k blití. Debil, větší debil, kráva, kámoš debila a moje oblíbená pověrčivá polonegramotná blbka z blbous... SHRNU to: odporná, slizská, břiitká žumpa s požitkem jako ze stupidních reklam na barbie panenky, seriál debilní jak drogy.

Sám doma 4 (2002) (TV film) odpad!

Hovadina, naprosto mimo celý zbytek série, (nemluvě o trojce), přestože jsou stejná jména postav... Homo Hibilis by natočili... Nechám to bejt, když je to to co to je, nemá smysl to komentovat.

Tři veteráni (1983) odpad!

Pohádky prostě nesnáším, tak to respektujte, takže bych se na to dneska nedíval a jednou když jsem to viděl jako malej, dětem bych to nepouštěl. // viděno 1X

Vrahouni (2010) odpad!

Nepříjemná, nevtipná a nevkusná trapnost, v ještě trapnějším schnilém obalu. Vůbec jsem se nesmál, scénář na vytření zadku, a herci jak smysluzbavení. // viděno 1X, poprvé 10. Května. 2012.

3 nindžové v zábavním parku (1998) odpad!

Už jen samotný popis filmu, rozhoduje o hodnocení. Vláda by měla natáčení takových hovadin prohlásit za ilegální. //viděno 1X

Blbý a ještě blbější: Jak Harry potkal Lloyda (2003)

Ztráta času jak pro diváka tak tvůrce, kteří se jen zbytečně snažili natočit prequel k super komedii, který však fakt stojí za prd, viděl jsem to sice několikrát, ale až pak jsem si uvědomil jaká je to ztráta času. K zblití. Ikdyž je zde i pár vtípků dobrých. // Poprvé viděno 27. Prosince. 2011 viděno 5X.