Ace Ventura 2: Volání divočiny (1995)

Šekuju malokdy se pokracovani povede tak jako prvni dil ale v tomhle pripade to neplati,je nejmene na stejne urovni jako prvni dil, carrey je blazen,nikdo jiny takovy uz neni

96 hodin (2008)

Nářez- to je slovo které tenhle film vystihuje. Liam Neeson jako nekompromisní masakrátor co postaví podsvětí v Paříži na nohy. Oceňuju že ve filmu neukazujou jak ten hodný taťka z USA zachraňuje všechny ty unesené dívky, neukazujou že jeden maník dokáže položit celej Albánskej gang a zachránit všechny unesené. Jde jen po záchraně své dcery, a likviduje všechny kdo je v tom zapletenej, kdo může mít odpovědi, kdo může vědět kde je. Bitky jsou perfektně natočený, Neeson precizní a v roli excelentní. Film odsýpá neskutečným tempem a má neuvěřitelný náboj. Zkrátka adrenalinová jízda. 96 hodin je dost možná to nejlepší, nebo určitě jedno z nejlepších co se kdy v akčním žánru natočilo.

8 MM (1999)

Výborný,děsivý krimi thriller, Nicolas Cage vyšetřuje sérii vražd ,které jsou natáčené na video jako brutální autentická porno videa

8. míle (2002)

Nejsem zrovna příznivec Rapu, nebo Hip Hopu. ale tenhle film se mi líbil. Eminem je skvělý a překvapivě i přesvědčivý herec. Škoda že nenatočil něco dál. Finální Battly jsou skvělý. Film který má něco do sebe i když by se mohl zdát opak. Nějaký ten faktor X.

60 sekund (2000)

v 60 s. Hvězdy (Cage,Jolie) udělali z celkem průhledného scénáře dobrý snímek, v Rychle a zběsile udělal skvělý film hvězdu z celkem neznámých herců (Diesela a Walkera) Film to není špatný ale nenabídne nic extra

50x a stále poprvé (2004)

Jedna z nejlepších komedií vůbec. pro me jasnych deset. neznam nikoho komu by se film nelibil i kdyz neni zrovna fanda Sandlera, nebo komedii vubec tohle stoji za to. nebudu se tu rozepisovat o deji ,protoze by to byla skoda, kkdo jest enevidel at si pusti. urcite ho to nezklame

40 let panic (2005)

od filmu jsem čekal mnohem víc , protože podobné komedie mám rád , ale tohle byla jedna velká nuda!!

40 dnů a 40 nocí (2002)

Vcelku slušná ,mírně nadprůměrná komedie, o mladíkovi který je už nespokojený s holkami na jednu noc které ho už ani nebaví. tak s erozhodne být 40 dní bez veškerého osobního kontaktu s opačným pohlavím

3:15 zemřeš (2005)

pouštěl jsem si film když jsem měl chuť na trochu napětí a hrůzy. očekával stísněný pocit ale kdeže, jeden z dalších nesmyslných hororů ,který mě utvrdil že horory jsou blbost a v dnešní době už vás nevyděsí ve filmu nic. dřív by to asi byla silná káva, když lidé dostávali infarkty při Čelistech.

3 muži a 3 nemluvňata (2004)

komedie je to zdařilá, 3 kamarádi kterým se současně narodí děti se najednou musí změnit protože se musejí starat o své ratolesti.