Poslední mise (2004)

Zvedám hodnocení o jednu. Takový lepší dvě a když Profesionálovi jsem dal dvě tak musím dát i tu třetí. Příběh je zajimavej, je tam kupodivu cítit i to pouto mezi Seagalem a tou holkou. Který se zabije na konci když ji osvobodí, ona není ani překvapená, jen ho obejme jako když se nechumelí. To je škoda, trocha emocí by to hned pozvedla. Seagal moc hrát neumí. Je dost statickej tak se divím že z něj režisér nevytříská mega nasranýho masakrátora, s odhodlanou kamennou tváří. Ale co, člověk určitě viděl větší hovna.

Spider-Man: Napříč paralelními světy (2023)

Neuveritelně zdlouhavý a natahovaný. Námět byl po jedničce nasnadě. Ale 2h16m je na animák přespříliš dlouhý, navíc když to vlastně nijak neskončilo a teprve přijde rozuzlení v trojce.

The Last of Us (2023) (seriál)

Lepší 3* . Ač jsem se snažil najít nějaký další pozitiva a dát víc. Nemůžu! Hodně se nabízí a přetřásá srovnání s Walking dead. Je na místě, s ohledem na žánr a typ. I když nějakýho mrtváka, nebo Houbáka v tomhle případě , tu za osm dílů vidíte asi 3x. To by ani taková chyba nebyla , ve zmíněných Walking dead se ze zombíků taky stala po čase jen kulisa. Ale na osmidílnou první sérii, případnou tři úplně zbytečný díly o ničem. Je to načančaný, je vidět pumpování peněz. Je to takový bohatý, ale znuděný vzdálený bratranec, co neví co se sebou protože prachy mu spadly do klína z dědictví . Na druhé straně je takový ten chudší bratranec , který si užívá života, paří, je furt vysmátý , jen občas se pobleje z kocoviny. Přes to umí vzít za práci, dokáže vydělat a mít se časem líp- tak to je Walking dead.

TY (2018) (seriál)

Srovnání s Dexterem je na místě stylem, ale ne kvalitou. Je to sice moc dobrý seriál, leč trochu přehnaný a nějak mu to nevěřím.  První série je skvelá, druhá už nebyla tak zajímavá a třetí zatím vypadá divně a ta jeho žena mi leze na nervy. Ale to vlastně Rita v Dexterovi v některých dílech taky, i když něčím jiným.  V první řadě je to vlastně fakt jen Stalker. I když se mu to trochu vymkne a někoho zabije. Tak v dalších už je to vlastně víc vrah. Ke konci třetí série hvězdičku ubírám. Zvrhlo se to v ujetost. Třeba to čtvrtá napraví. Ale ani se mi do toho skoro nechce .

Banshee (2013) (seriál)

Začne to sice trochu přehnaně, ale dost ostře a zajímavě. Pokračuje to sice v podobném duchu ale nějak to přestane fungovat. Pak je to samý koitus a zplácaná ptákovina pokračuje. Někde uprostřed druhé série jsem to vzdal.

Docent (2023) (seriál)

Všechno dobrý, jen v posledním díle ukázala tv policie že kdyby byla takhle blbá i ta skutečná tak nevyřeší asi nikdy nic.

Vřískot (2022)

Viděl jsem pár dílů před 2-3 nevím. Vřískot nemůžete brát vážně protože ani tvůrci to neberou vážně. Beru to jako takovou jednohubku.

Nad košem (1994)

Kdyby jen Tupac věděl.....

Rod Draka (2022) (seriál)

Pořád čekáte kdy se stane něco, takové to něco co vás vždycky odjebalo ve Hře o trůny. Čekáte, čekáte, jste u desátého dílů, 5 minut do konce.....titulky a vlastně se za celou sérii nic nestalo. Teda kromě toho že vyměnili jednu herečku protože se za ty roky jako změnila a vyrostla, ale všichni ostatní okolo vypadají pořád stejně. Zatím nic moc.

Outsider (2020) (seriál)

Po prvním dílu to vypadalo na úplně jiné směřováni seriálu. A hlavní problém je délka. Spoustu pasáží je prostě úplně o ničem a zdá se to nekonečné. Ale téma je zajímavé, skvělá hudba, atmosféra místy vynikající.