Jan Žižka (2022)

Je v tom ten Holýúd cítit, ale tak či onak, nepamatuju si za hezky dlouho lepší historickej Českej film. Aktualizace: Syrový, brutální špinavý smradlavý středověk. Děkuji pane Jakl, a chci druhý díl!

Elvis (2022)

Tak tohle je úkaz! Nejlepší hudební film, co jsem kdy viděl, a možná i nejlepší životopisnej film. Ten střih, soundtrack, herecký výkony, pastva pro oči a uši. Po dlouhý době mě Hanks vyloženě s*al. 85%

Predátor: Kořist (2022)

Asi opravdu od prvního dílu nejlepší film. Ty poslední srajdy ani nepočítám, a Dennyho mám rád už jen z nostalgie, takže tomu to přiblblý pokračování odpustím. Ale tohle bylo něco. Musím to dát ještě jednou, ale zatím to je na 4 pecky z 5. 75%

Nesmrtelná teta (1993)

To tak, štěstí podporovat, pche, tůdle! A to se mi ulevilo. Jedna z mála pěkných porevolučních pohádek, ještě, když se nevykrádaly navzájem. Jo a Bohdalka v nejhezčí pohádkový roli 65%

Texaský masakr motorovou pilou (2022)

V dnešní záplavě všelijakých sekvelů, rýmejků a prekvelů je tahle řezničina poctivý řemeslo. Zatím letošní hororový překvápko. Jediný, co tedy musím vytknout, je úplně otřesnej a odpudivej kásting. Ale Tomášovi to slušelo, i po tak dlouhý době. 60%

Devadesátky (2022) (seriál)

Nejlepší Český seriál bezpochyby. 90% A JÁ PROSÍM PANA REŽISÉRA O POKRAČOVÁNÍ. KLIDNĚ I PŘISPĚJI

Zlo (2012)

Že by tohle Jákla tak nasralo, že se jal natočit svýho slavných Chůla? Parta kámošů investigavců, kteří dělají svůj školní project, Jeden hnusnej barák, pobobožnej vlasasatej Úplně Totál vyšťavenej majitel - mamanžel, jeden BuBubjak, kterej mi dokokonale Přišprcnul mý trenky, a Já z toho začal trochu koktatat. Syrový, Smradlavý, Mazlavý, Korbačíkový horor, jednička v žánru antistatický kamery, a dosud nepřekonaný dílo. 70%