jarous

jarous

okres Praha
Nenapravitelný optimista.Filmový a seriálový maniak.

66 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediho (1983)

  Úžasné zakončení a Ewokové, vtipná vsuvka, nevadí, že jsem malý, když mám odvážné srdíčko tak na mě nemá ani sebevětší přesila.

 • poster

  Sedm statečných (1960)

  Nejgeniálnější western všech dob!!! Skvělá atmosféra a ta hudba...

 • poster

  Honba za diamantem (1984)

  Sice praštěné, ale se spoustou humoru a dobrou hudbou.Film jak dělaný na odreagování.

 • poster

  Barbar Conan (1982)

  Asi první film s Arnoldem, co jsem viděl a fantasy k tomu, takže skvělý film, kde se víc bojuje než mluví.

 • poster

  Avatar (2009)

  Co dodat abych se neopakoval, vše už bylo napsáno, snad jen krásná hudba a nádherné exteriéry doladily vše na 5*.

 • poster

  X-Men Origins: Wolverine (2009)

  Konečně vlastní filmové zpracování, celou ságu X-Men, mám ve velké oblibě, ale Wolverinovi fandím ještě o trochu víc. Jeho vývoj jde kupředu, ale ne jak by si asi sám přál. Nová doba, nové vylepšené "zbraně". A lidské problémy a starosti které mu nedávají spát.

 • poster

  Thor: Temný svět (2013)

  Jiný film než byl první díl, více humoru, ale i více smutku a odhalení minulosti. Vše se prolínalo a zapadalo do sebe jak skládačka. A Loki se docela blýsknul "lidskostí?" No dobře, tak jen trochu, ale i to se cení. ;-) A krásná hudba to vše dokreslila. Vůbec nebylo na škodu, že to bylo ve 3D. Naopak jeden z mála filmů, kde to bylo "skoro" přirozené. A v neposlední řadě fajnová výprava a povedené triky. Opravdu na 5*, alespoň za mě. A abych nezapomněl potitulková scéna dává tušit, kam se asi bude ubírat další pokračování.

 • poster

  Star Wars: Síla se probouzí (2015)

  Čuji jsme doma a to s plnou parádou. J.J díky :)

 • poster

  Kocour Bob (2016)

  Krásný a dojemný příběh o velkém přátelství a druhé šanci v životě. Četl jsem i obě knižní předlohy a film je jen krásným dokreslením. Opravdu vřele doporučuji. Bacha "spoiler: Na konci filmu při podepisování, se mihne skutečný James Bowen a pronese větu" celé jsem to prožíval s vámi". Konec Spoileru :)

 • poster

  Avengers: Infinity War (2018)

  Skutečně propracované, epické, nabité dějem i postavami, které si nepřekáží a každá má svoje místo. Doplněno skvělou hudbou. Opravdový zážitek. A myslím, že se k tomu budu i rád vracet. A navíc hodně otevřený konec, kdo bude žít a kdo ne......

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace