jarous

jarous

okres Praha
Nenapravitelný optimista.Filmový a seriálový maniak.

66 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Hvězdná brána (TV seriál) (1997)

  Když jsem viděl první díly (po filmu) chytlo mě to a nepustilo.Navíc v tom hraje moje oblíbená herečka Amanda Taping.Pro mě bezva seriál.

 • poster

  Hvězdná brána: Atlantida (TV seriál) (2004)

  Jako hvězdná brána i tento seriál si mě získal, úžasné město Atlantida a bohužel i nový nepřátelé a také koněčně český vědec, který má skvělé hlášky. A Rodney je kapitola sama pro sebe.Škoda, že není další pokračování.

 • poster

  Star Trek: Voyager (TV seriál) (1995)

  Další Star Trek, který jsem sledoval, s napětím až do konce a možná že se mi o kousek líbil víc než nová generace, možna i proto, že Voyager měl kapitánku pro kterou nebylo snadné zvlánout odlišné členy posádky a navíc velmi daleko od země.Také setkání s Borgy a pomoc Sedmé s pochopením lidské mentality, to vše za neustálé snahy dostat se domů je skvělé.

 • poster

  Star Trek: Nová generace (TV seriál) (1987)

  Pro mě nej seriál. Kdo by se nechtěl podívat tam, kam lidská noha dosud nevkročila? :-)

 • poster

  Tajemství Pravdy (TV seriál) (2008)

  Úžasný seriál a moc podařený, dobře namíchané fantasy, s rychlým spádem a dobře zvolenými herci. :-)

 • poster

  Svatyně (TV seriál) (2008)

  Seriál se velmi líbil, škoda jen, že nebyl dotažen do konce, mnoho otázek zůstalo nedořešeno. Hodně zůstalo zahaleno tajemstvím a bylo by zajímavé sledovat kam by se ubíral.

 • poster

  Hra o trůny (TV seriál) (2011)

  Něco tak skvělého, jsem už dlouho neviděl, Úplně mě to pohltilo. A je to také víc a víc temné, násilné. byla i úvaha, že se přestanu dívat, ale nejde to. Táhnu za tím jak můra za světlem.

 • poster

  Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál) (2013)

  Zatím pecka a čím dál tím lepší, pořád se něco děje a seriál utěšeně graduje. Kam až to zajde, jaké překvápko se na nás ještě chystá? Počkáme, uvidíme. A nechybí ani humor, ale už ho tam není tolik, jako na začátku. Ale nevadí.

 • poster

  Penny Dreadful (TV seriál) (2014)

 • poster

  Stranger Things (TV seriál) (2016)

  A do prdelky na fialky, to je seriál jak řemen. Záhady, příšerky, ztracené děti, para normální jevy a to všechno v osmi epizodách. Ufff. No zmáknul jsem to ve dvou dnech. Jinak by to ani nešlo. A ta hudba mmmmm :-)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace