• Krátkometrážní

Gran Torino (2008)

Oka, takže jsem si právě zvolil tenhle film na to, abych vylil to svý zakomplexovaný srdíčko na tuhle snad nejvyhypovanější sračku ze všech filmů, co sem viděl. 18 nejlepší film o chodící mrtvole ( jinak mám Eastwooda rád ) a malym bambusákovi John Cho. Vcelku bych to viděl asi tak, že chudáček starej dědeček, na kterýho všichni serou, našel spřízněnou duši což je neskutečně dojemný. Jinak chodí ke kadeřníkovi se kterym vede šíleně libový konverzace, a bojuje proti neskutečně nebezpečnýmu gangu čínskejch šašků, větší trotly sem snad neviděl. A konec ? Hmmmmmmmmmmmmm FAKT, HROZNĚ, DOJEMNÝ. Mezi těma 120 minutama ztracenýho času se našlo pár vtipnejch a dobrejch scén, a najde se tam taky i trochu ponaučení, to je jedinej důvod, proč týhle sračičce nedám odpad , i když bych to možná měl udělat, abych se pokusil trošku snížit 90%, což je víc než maj všichni Páni Prstenů, a to mi teda s dovolením netvrďte, že tadyten polochcíplej film je na stejný úrovni.

Red (2010)

4 jenom za Urbana a úžasnýho Malkoviche

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

No, všichni tyhle béčkový herci, s čimž s tebou souhlasim Verbale, to sice sou, ale aspoň si ze sebe uměj udělat prdel , to musíš nechat. Proto u mě maj všichni, co tu byli, dost významný plus. A Cera dokázal, že umí zahrát i něco jinýho než jenom blbečka, protože tady byl fenomén. Obří uberswagová příjemná ptákovina.

Requiem za sen (2000)

Byl bych schopnej tenhle film ohodnotit asi jakkoliv .. Herci, který tam jsou, a jsou docela béčkový, předvedli parádní výkony, a příběhově by to mělo bejt asi poučný, což možná i je. Ale stejně furt nechápu jak to může bejt 15. nejoblíbenější film, to se tak rádi utápíte v takovejch sračkách ? V životě bych na tenhle film nekouknul dvakrát, a doufám že rychle zapomenu na to jak to skončí.. Jinak souboj babky s neúprosnou lednicí hodnotim hodně kladně.

Ona (2013)

Verbalova budoucnost

Ben X (2007)

Film o verbalovi a jeho mládí nemůžu hodnotit hůř než za 4*

Pan Nikdo (2009) odpad!

Jeho máma je kur*a

Skrytá identita (2006)

Děláte si ze mě prdel ? Celej film se rozhoduju mezi tim, jestli tomu dám 4, nebo 5, protože je to zaprvý něco, co tady ještě moc nebylo, a zadruhý herci, který jinak nemám moc rád ( Wahlberg, DiCaprio, Nicholson) předvedli oscarový výkony. Ale ten konec mi zkurvil úplně celej film, můžu říct, že kdyby to na konci Wahlberg nezachránil, tak tomu dám nejspíš odpad.. Dvě zasraný hodiny čekám na to, že to dopadne nějak normálně, a ono ne . Takže děkuju pěkně, příště si stáhnu radši něco jako 300, kde budu očekávat že to bude na konci jenom přitupělá řežba.

Sedm psychopatů (2012)

Rockwell, Walken, Harrelson parádní výkony . Farrell dá se říct jedna z jeho méně prkennejch rolí. Jinak film se mnou párkrát slušně vyj**al, takže spokojenost. 4*