• Krátkometrážní

Drive (2011)

Hudba super, konec na hovno

Zkažená mládež (2007)

Váhal jsem dlouho, protože hudba v tadytom filmu je nulová, a režijně se to taky nesetkalo s ničim vyjímečnym. Ale tyhle Estonský Avengers maj co dočinění se šťávou. Hodně se mi líbil Kirs, škoda že se zatim nechytnul na filmech s většim rozpočtem, podle mě by na to určitě měl.

Hačikó - příběh psa (2009)

Nevim, každej snad ví, že když se pes za života něco naučí, a zvykne si na to, tak to bude dělat i po smrti páníčka.. Kdyby tam nechodil každej den, tak by umřel zármutkem. Nepřijde mi to vůbec vyjímečný, a bohužel to ve mě nevyvolalo absolutně žádný emoce, což je dost špatný, když jsem brečel i u Kokosů na sněhu. Takže dejme tomu lepší trojka, protože v tomhle filmu dělá hodně hudba, bez který, no radši nic. Ale je to pro mě jenom jedna z řady průměrnejch, dejme tomu love stories.

Velcí bratři (2008)

Zjistil sem že Robbins je se Sarandon , dík

Hon (2012)

No, sem nadšenej.. Někdy tak v půlce filmu jsem si říkal, že Mads představuje charakterově někoho podobnýho jako Robbins v Shawshenku , ale pak MLASKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK, přišlo zadostiučinění, a zjistil jsem, že neni až zas tak klidnej, ale jenom stejně nevinnej.. Klárce bych rozkopal ksicht, nebo jí aspoň ostříhal vlasy, ale víc bych asi potrestal tu bandu kryplů . Jinak ten konec, ten úplnej konec jsem teda moc nepobral, možná to bylo docela zbytečný. Ale i tak koncepčně a příběhově to je paráda, a vystihuje to momentální společnost na celym světě.

Ranař (2011)

Životopisný příběh o Davidu Kočím, kterého ztvárnil náš Stifler

Velký Gatsby (2013)

Nic moc no, nejsem z toho vyloženě nadšenej jako verbal .. a Caprio musí hrát asi buď retarda, nebo žida aby přežil celej film

Teď a tady (2012)

Fakt poslabší čtyřka, snad jenom díky Dakotě

LEGO® příběh (2014)

Ta ponnynka nebo whatever to je byla supercuuuuuuute, Morgan jako vždycky jeden z nejlepších hlasů na cokoliv a kdekoliv, a Hill s Tatumem zase spolu..

Krvavý diamant (2006)

Otevírá oči lidem, který si furt stěžujou na to, v jaký zemi žijou, a že ta země je mocinky zkorumpovaná, a že jeho partnerka tráví hodiny na počítači a dostatečně se mu nevěnuje ( neboli řeší sračky ). Vlastně to těm lidem oči zas tak neotvírá, protože jsou na to moc přesvědčený o tom, že jejich život je příšernej.. Hudba parádní, výkony taky. K příběhu asi neni potřeba něco dodávat.