Vítejte v džungli (2013)

Úplná sračka to nebyla. Mělo to i světlé momenty... Ale bylo jich proklatě málo :(

Na hraně zítřka (2014)

Po dlouhé době film, který má myšlenku, vtip a hlavně je velmi kvalitně zpracovaný. Výkony herců uchvátí a... Běžte na to do kina

Freddyho smrt - Poslední noční můra (1991)

Děsivé. Až moc. Nebýt toho, jak Freddy blbnul s hluchoněm, byl by to odpad jak vyšitý. Tohle jsou následky dojení již dávno podojeného. Jde to na krev a bolí to. Moc to bolí.

Přežijí jen milenci (2013)

Spoustě lidí tenhle film přijde naprosto bez náboje a nudný. Tak na něj nechoďte. JE to tak. Šílenou akci zde opravdu nečekejte. Ti kteří hledají filmový zážitek, který je svou atmosférou pohltí, si přijdou na své. Film je svojí rozvahou a "pomalostí" perfektním vykreslením nudy věčnosti. Ale víc nebudu prozrazovat. Přišli byste o skvělý filmový zážitek!

Bláznivá komedie (1990)

Dívával jsem se na to jako malý každou chvílu a řval u toho smíchy. Teď po dvaceti letech mi to přijde vtipné pořád stejně :) ty vtipy jsou fakt nesmrtelný

Grimm (2011) (seriál)

Nápadně mi to připomíná knihu Pryč z jejich myslí. Taky mi to připomíná od Chadbourna sérii Věk rozvratu, trochu Dhampira. Je to taková slátanina všeho. Postavy jsou takové všelijaké a ne příliš výrazné. Ale námět seriálu je pěkný a jako fanda sci-fi/fantasy budu čekat, co z něj pojde. 5.3.2014 ****

Zombie přichází (2005)

od asyla jsem teda nic moc nečekal,ale tohle mě mile překvapilo.žádné herecké ani filmové zázraky tu nečekejte,ale dobrý jatka určitě jo :)

Nebezpečný žralok (2011) (TV film)

kupodivu to nebyla až taková stoka,jak jsem čekal po zmršeným překladu názvu :) nápadně mi to připomnělo Noc žraloka,až na to,že tady je jen jeden.největší nedostatek filmu vidím v tom,že když už neudělám takovou mazec podívanou jak by se dalo,tak aspoň ty mladý kočky svlíknu...bohužel,nic.asi to Furst neumí samičky přesvědčit,aby se svlékly :) ale i tak se na to dá dívat

Duch žraloka (2013) (TV film)

nápad dobrý,ale to zpracování!minus za to,že ty pěkný holky nesvlíkli

Krvavá hostina 2: Masakr (2008)

Pana boha! Pitva mimouše,co si prdne je mazec :D mrňous s vocasem, co by mu záviděl i Rosenberg. Femi-moto gang byl jak z mýho snu!!! Hlavně když si ta červenovlasatá sundala šprndu.rawr!