Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Zase "omylom" oživíme múmiu, Zase všetkých postrieľame, Zase niekto zomrie, Zase happy ending.... Prečo Zase??

LEGO® příběh (2014)

Tieto vyumelkované americké sračky fakt nemusím.

Dovolená za trest (2014)

Fajn človek sa trochu zasmeje a pochváli chémiu medzi Sandlerom a Barrymore ale film je sám o sebe predvídateľný a patrí do ďalšej americkej gýčovky.

Strážci Galaxie (2014)

Fajn priznávam. Nemám odsudzovať filmy keď som ich ešte nevidela. Ale späť k veci. Po dlhom čase som sa konečne zasmiala na marvelovke. Predchádzajúce marvelovky sa niekedy moc sústreďujú na príbeh a nedávajú tomu voľnosť. Naopak tento film je trochu hravý aj bláznivý. V prvom rade chváli efekty, scenár a réžiu. herecké výkony sú už taký priemer. Naopak make up bol na niektorých postavách hrozný. A Zoe Saldane určite nepasuje zelená. Film je pre mňa po dlhom čase príjemným spestrením a zábavou. No teraz si už len počkať na Strážcov Galaxie 2 :)

Zmizelá (2014)

Ty kokos. Musím uznať, že z počiatku film bol predvídateľný a nudný ale konečne prišiel zvrat a je sa na čo pozerať. Ben Affleck ako zdrvený a zneužívaný manžel svoju úlohu zahral dobre a Rosamund Pike je jednoznačná hviezda filmu. V niektorých scénach som musela predýchavať tu odpornú zlomyselnosť, ktorá je hlavnou štruktúrou filmu. Fakt skvele odvedené dielo od Finchera a Flynna. Úžasná kniha a úžasný film.

Pýcha a předsudek (2005)

Konečne niečo normálne pri čom človek nezaspí. Na moje pomery som si film obľúbila a dokážem ho pozerať stále. Výborný scenár, obsadenie, réžia,..... Nemám čo viac dodať iba tak *****

38 (2014)

Poctu si zaslúži. Paľo bol a je skvelá osoba, ktorá zmenila slovenský hokej. Dokument je fakt dobre natočený aj zdokumentovaný ale chýba mi viac informácii aspoň o jeho rodine. Film prebudí emócie v každom z nás. Je to neuveriteľný a skvelý dokument ****

Kontakt (1997)

Mám rada tento film. Jodie Foster je skvelá herečka a talent má na rozdávanie. Čo sa týka filmu má veľmi dobre spracovaný scenár a celkovú réžiu. Skvelé sci-fi, ktoré môžem pozerať dookola a neomrzí.

Mulan (2009)

Skvelý film. Ale fakt treba potvrdiť, že hlavná hrdinka nevyzerá ako chlap. Na druhej strane určite by túto úlohu niekto nezahral lepšie práve tak ako Zhao. Je mi ľúto toho konca ale ináč by to bola fakt lovestorovka na bojisku a v tomto filme o to nejde. Chválim určite výber hercov a scenár. Určite sa nedá prehliadnuť ani skvelé boje, kostýmy a prostredie. Hodnotím kladne, nabudúce si to pozriem len keď budem mať na to náladu.