Roznese tě na kopytech (2013) (TV film) odpad!

Hnůj okořeněný prasečím ksichtem Šteindlerem s obří cejchou přetékající přes trenky.

Polopatě (2013) (pořad)

Styl Nova, čili návody tak názorné, že názornější již nemohou být, čili i pro úplné blbce. K tomu neustále skrytá reklama. Zlatý Přemek Podlaha!

Anthropoid (2016)

Slova nestačí, už dlouho jsem o filmu nemlčel. V první části neuvěřitelně tíživá atmosféra podepřená vědomím toho, že události se přibližně tak staly a lidé, zejména ti z hnutí odporu riskovali zcela všechno a přesto se nevzdali. V druhé polovině došlo k obratu k takovému nářezu, že jsem takřka nemohl dýchat, film mě neskutečně vtáhl naplnil obdivem ke všem lidem, kteří se na Operaci Anthropoid podíleli, zejména tedy lidem z domácího odporu. Parašutisté byli nemenší hrdinové , ale lidé jako Zelenkovi, Moravcovi a další, to byli hrdinové, kterým by se každý Čech a Slovák měli klanět každý den až k zemi. Míra hrdinství Ati Moravce, který sice po těžkém mučení prozradil úkryt parašutistů, ale po tom již nic neřekl, Milíče Zelenky, který se po prozrazení otrávil kyanidem v pouhých 17 letech (!), jejich rodičů a mnoha dalších, je, viděno dnešním zrakem, až nadpozemská. Film toto všechno dokázal vyjádřit a zdůraznit, ačkoliv jsme se ne všechno dozvěděli. Čeští herci zahráli výborně, všude zmiňují Geislerovou, která dostala nejvíce prostoru, mě zaujal Roman Zach jako Vladimír Petřek a Václav Neužil. Film je skvělý a já jsem za něj režisérovi vděčný. Hloupé a pozérské kritiky po premiéře ve Varech týkající se zejména nepříliš šťastného použití akcentu v angličtině mě nijak neodradily, nejsem extra angličtinář a film jsem si i přesto neskutečně užil , už dlouho jsem neviděl nic, co na mě tak zapůsobilo.

Kosmo - Sumec nemá kníry (2016) (epizoda) odpad!

Nuda, nevtipnost, nehumor. Jsem holt jiná generace , navíc snaha zalíbit se "pražské kavárně" z toho čiší na všechny strany.

Kosmo (2016) (seriál)

Co to je? Vždyť to není vtipné...v prvním díle totální tvůrčí impotence a humor, který nechápu. Třetí díl byl o trošku,ehm, lepší.

Andělin popel (1999)

Emoce, které jsou v knize, se do filmu bohužel dostat nepodařilo. Škoda.

Trabantem z Austrálie do Asie (2016) (seriál)

O dost slabší než jiné díly. Skoro pořád se opravuje a na Přibáňovo " chá, chá!" už jsem silně alergický.

Časové pásmo bylo změněno