Oz (1997) (seriál)

Lepší než The wire Oz není, ale i tak jde o výjimečný zážitek a silně návykovou podívanou. Po třetí sérii jsem nucen zvýšit hodnocení na 5.

Aréna národů (2012) (pořad) odpad!

Neuvěřitelně trapná ubohost. Laciné, barevné, poutavě kulisy, odporné kostýmy, velmi slabí komentátoři a dementní soutěže. Tv Prima se v ubohosti může s radosti postavit vedle tv ZNova.

Válka Bohů (2011) odpad!

Tento film je příkladem té nejhroší hollywoodské spodiny, která existuje. Co na tom, že postavy se chovají jako dementi, bohové vypadají jako klauni s plastovými rekvizitami z pouti a bájný luk Epirus, okolo kterého se točí celý trailer, je ve filmu použit třikrát, přičemž hlavní zlosyn ho získá snadněji než kdyby si jej koupil ve stánku? Co na tom, že to s řeckou mytologií má společné akorát tak jména, co na tom, že Titáni vypadají jako přihlouplé zombie a je jich zřejmě nekonečné množství? Hlavní přece je, že je to barevné a hodně se to hýbe. Esence nejhlubšího scénáristického zoufalství, které v současnosti Hollywoodem zcela prorostlo.

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Bezpochyby nejhorší Vetřelec, bohužel neuvěřitelně špatný film, kdy hlavní stvůra u diváka vyvolává pouze smích sem tam mísený se soucitem a scénář stojí úplně za hovno. Směšné, trapné, hloupé, to jsou slova, která mě po shlédnutí tohoto filmu napadala.

Sovětská bouře: 2. světová válka na východě (2010) (seriál)

Přes ucházející úroveň jen další důkaz skutečnosti, že historii píší vítězové. Od začátku do konce postsovětská propaganda, kladné skutečnosti vyzdvihující, záporné zcela zamlčující. Ani slovo o osudu německých válečných zajatců. Nedejbože o Katyni. No jo, proč by si také molodci káleli do svého hnízda.

Tintinova dobrodružství (2011)

Nudné, sterilní, prázdné, nekonečně nezábavné. Hezky animované, ale to je asi tak úplně vše.

Ip Man 2 (2010)

"...já se ptal první, musíte mě oslovovat prvorozený bratře..." Kouzelné.

Rybí legendy Jakuba Vágnera (2011) (seriál)

Jako "dokument", snad každý pozná, že je vše nahrané, sestříhané atd., zpracované skvěle, nakolik všemu co říká věřit, a zda se při sledování oprostit od etických otázek ohledně zneužívání živých bytostí pro zábavu, což rybaření bezesporu je, nechávám na každém. A Jakub? Kdyby se nechal předabovat někým jiným, bylo by lépe.