Westworld (2016) (seriál)

Zmatené, nedotažené, v některých chvílích scénář vyloženě děravý jako cedník.

Pustina (2016) (seriál)

Jestli to mělo chyby, já je neviděl.

Český žurnál - Výchova k válce (2016) (epizoda) odpad!

Kdokoliv , kdo o problematice jen něco málo ví, musí této slátanině dát odpad jako vyšitý, naivní snílci ovšem budou spokojeni a mnohde i "spravedlivě" rozhořčeni

Něžné vlny (2013) odpad!

Nudný, fádní, barvotiskový, zbytečný, prázdný, všechna tato adjektiva mne napadala při sledování tohoto produktu. Ano, to nebyl film, to byl produkt k monetizaci režisérových vzpomínek. Neskutečně trapná ubohost o ničem, nevtipná, slizká, vlezlá, vskutku Vejdělek nomen omen, o nic jiného nejde.

Příchozí (2016)

Tak to zase nedopadlo, bohužel. Je mi líto, tento film není ani zdaleka tak inteligentní, jak se tváří, trpí zjednodušením, uspěchaností a nelogickým jednáním některých postav. Já bych jej sice rád pochválil, ale prostě nemůžu.

Rapl (2016) (seriál)

Rapl je kokot a zápletky jsou poměrně průhledné, zejména ta hlavní. Jediné, co šlape, je atmosféra.

Padesátka (2015)

A mě to bavilo, sice jsem se nijak třeskutě nesmál, přesto jsem se příjemně bavil a film dobře utekl. A co víc, rád se na něj podívám znovu. Vojta nezklamal.

Divoká svině (1989)

Výborná atmosféra rozkladu pozdního socialismu. Za to, že se ji tvůrcům podařilo tak dokonale vystihnout, jim patří velký dík a lze jim odpustit i chyby, které při práci na filmu udělali.

Náš vůdce (2008)

Laciná propaganda pro hodiny občanské nauky.